| Nama Produk | Bahagian Samsung#DA47-00244U Elemen Pemanas Nyahbeku Peti Sejuk |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tiub | 6.5mm |
| Voltan | 120V |
| Voltan tahan dalam air | 2,000V/min (suhu air biasa) |
| Kuasa | 100W |
| Gunakan | Elemen Pemanasan Nyahbeku |
| Bahan tiub | keluli tahan karat 304 |
| Warna tiub | hijau gelap |
| Kelulusan | CE/CQC |
| Pakej | satu pemanas satu beg, 100pcs setiap kadbod |
| Elemen pemanas nyahbeku DA47-00244U, sesuai untuk peti sejuk Samsung. Ia tidak universal. Pemanas nyahbeku boleh berfungsi dengan model berikut: seperti RF23HCEDBBC, RF23HCEDBSG, RF23HCEDBSR, RF23HCEDBWW, RF23HCEDTSR, RF23HTEDBSR, RF23R6201DT, RF23R6201SG, RF23R6201SR, RF23R6201WW, RF23R6301SR, RF260BEAEBC dan banyak lagi. Jika anda tidak pasti sama ada alat ganti yang anda pesan sesuai dengan model anda, sila hubungi kami sebelum membuat pesanan. Sertakan nombor Model anda. Kami boleh mengesahkan sama ada alat ganti tersebut sesuai dengan model anda.Menggantikan PS9603659, AP5914487, 3955643.Mudah dipasang. Anda boleh mencari video YouTube tentang cara menukar bahagian tiub pemanasan nyahbeku DA47-00244U, ia langsung tidak sukar. 1. Dikilangkan dan diuji untuk berfungsi serta Alat Ganti Jenama OEM asal tetapi pada nilai yang lebih baik daripada alat ganti pengeluar peralatan asal yang setanding 2. KUALITI, KEKALANGAN, FUNGSI pada harga yang berpatutan untuk tukang pembaikan profesional dan pembaikan DIY peralatan dapur rumah. Kami menawarkan jaminan pembuatan selama 1 tahun untuk memastikan kepuasan pelanggan 100%. | |
Elemen pemanasan nyahbeku peti sejuk kami dihasilkan dengan teliti dengan perhatian terhadap perincian dan menjalani ujian yang ketat untuk memastikan prestasi yang tiada tandingan. Setiap komponen direkayasa dengan tepat dan tertakluk kepada pemeriksaan kualiti yang komprehensif, memenuhi piawaian ketat untuk kecekapan dan kebolehpercayaan. Bergantung pada alat ganti kami untuk memberikan prestasi puncak, memastikan ketahanan dan fungsi jangka panjang untuk peti sejuk anda. Percayalah komitmen kami terhadap kecemerlangan untuk keperluan penyejukan anda.
Di JINGWEI, kami merupakan sumber utama anda untuk alat ganti peti sejuk berkualiti tinggi untuk pemanas nyahbeku, yang dapat menangani sebarang masalah dengan pantas. Sebagai pakar perkakas dapur, kami memahami kepentingan pembaikan pantas. Dengan memanfaatkan kepakaran dan hubungan rapat kami dengan pengeluar yang bereputasi, kami sentiasa memperkenalkan pelbagai jenis elemen pemanas nyahbeku alat ganti peti sejuk gred tinggi setiap tahun. Ini memastikan anda mempunyai akses kepada komponen premium yang berpatutan, membolehkan anda menyelenggara dan membaiki peralatan dapur dengan mudah mengikut bajet anda, seterusnya menjadi wira DIY untuk isi rumah anda.
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














