Parameter Produk
| Nama Produk | Elemen Pemanasan Ketuhar Rintangan |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tiub | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, dan sebagainya. |
| Bentuk | lurus, bentuk U, bentuk W, dan sebagainya. |
| Voltan tahan | 2,000V/min |
| Rintangan bertebat | 750MOhm |
| Gunakan | Elemen Pemanasan Ketuhar |
| Panjang tiub | 300-7500mm |
| Bentuk | disesuaikan |
| Kelulusan | CE/CQC |
| Jenis terminal | Disesuaikan |
| Yangelemen pemanasan ketuhardigunakan untuk ketuhar gelombang mikro, dapur, pemanggang elektrik. Bentuk pemanas ketuhar boleh disesuaikan mengikut lukisan atau sampel pelanggan. Diameter tiub boleh dipilih 6.5mm, 8.0mm atau 10.7mm. JINGWEI HEATER ialah kilang tiub pemanasan profesional, voltan dan kuasaelemen pemanasan ketuharboleh disesuaikan mengikut keperluan. Dan tiub elemen pemanasan ketuhar boleh disepuh, warna tiub akan menjadi hijau gelap selepas penyepuhlindapan. Kami mempunyai pelbagai jenis model terminal, jika anda perlu menambah terminal, anda perlu menghantar nombor model kepada kami terlebih dahulu. | |
Konfigurasi Produk
Elemen Pemanas ketuhar kami berkualiti tinggi, harga berpatutan, jangka hayat yang panjang dan kekonduksian terma yang baik. Kami menyesuaikan elemen penggoreng udara dan pemanasan ketuhar dalam pelbagai bentuk dan saiz untuk pelanggan di seluruh dunia. Jika anda berminat dengan produk kami, sila hantarkan parameter yang anda perlukan.
JINGWEI mengeluarkan elemen pemanasan ketuhar dalam bentuk lurus, berbentuk U, berbentuk M, berbentuk W atau berbilang bentuk yang paling biasa. Kami biasanya menyesuaikan elemen pemanasan ketuhar kami mengikut lukisan teknikal reka bentuk khusus pelanggan. Dan kami hanya menggunakan MgO yang diubah suai dengan ketulenan tinggi, penebat magnesia memberikan pemindahan haba yang lebih besar.
Ciri-ciri Produk
1. Rintangan tekanan, kakisan dan suhu tinggi
2. Proses kimpalan keluli tahan karat yang kukuh, bahan yang sangat baik, hayat perkhidmatan yang panjang.
3. Berpusat berketumpatan tinggi, struktur padat, kestabilan yang baik.
4. Boleh disesuaikan mengikut keperluan dan lukisan pelanggan.
5. Secara amnya, elemen pemanasan ketuhar gril menerima pakai rawatan kelembapan ketuhar, warnanya berwarna kuning air, boleh disepuh pada suhu tinggi, warna permukaan tiub pemanasan elektrik berwarna hitam atau hijau gelap.
Bengkel JINGWEI
Proses Pengeluaran
Perkhidmatan
Membangunkan
menerima spesifikasi, lukisan dan gambar produk
Petikan
pengurus memberi maklum balas pertanyaan dalam 1-2 jam dan menghantar sebut harga
Sampel
Sampel percuma akan dihantar untuk menyemak kualiti produk sebelum pengeluaran bluk
Pengeluaran
sahkan spesifikasi produk sekali lagi, kemudian aturkan pengeluaran
Pesanan
Buat pesanan sebaik sahaja anda mengesahkan sampel
Pengujian
Pasukan QC kami akan memeriksa kualiti produk sebelum penghantaran
Pembungkusan
pembungkusan produk mengikut keperluan
Memuatkan
Memuatkan produk siap ke bekas pelanggan
Menerima
Menerima pesanan anda
Mengapa Pilih Kami
•25 tahun pengalaman mengeksport & 20 tahun pengalaman pembuatan
•Kilang meliputi kawasan seluas kira-kira 8000m²
•Pada tahun 2021, semua jenis peralatan pengeluaran canggih telah digantikan, termasuk mesin pengisian serbuk, mesin pengecutan paip, peralatan lenturan paip, dan sebagainya.
•Purata output harian adalah kira-kira 15000pcs
• Pelanggan Koperasi yang berbeza
•Penyesuaian bergantung pada keperluan anda
Sijil
Produk Berkaitan
Gambar Kilang
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














