Parameter Produk
| Nama Produk | Pemanas Nyahbeku Rintangan dengan Fius 238C2216G013 |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tiub | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, dan sebagainya. |
| Bentuk | lurus, bentuk U, bentuk W, dan sebagainya. |
| Voltan tahan dalam air | 2,000V/min (suhu air biasa) |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Gunakan | Elemen Pemanasan Nyahbeku |
| Panjang tiub | 300-7500mm |
| Panjang dawai plumbum | 700-1000mm (tersuai) |
| Kelulusan | CE/CQC |
| Jenis terminal | Disesuaikan |
| Pemanas Nyahbeku Rintangan dengan Fius 238C2216G013 digunakan untuk peti sejuk atau peti sejuk mabe, pemanas gambar ditambah dua keping fius, panjang pemanas nyahbeku mempunyai 35cm, 38cm, 41cm, 46cm, 51cm. Semua pemanas nyahbeku kami boleh disesuaikan mengikut keperluan. Keluli tahan karattiub pemanasan cair untuk penyejuk udaraDiameter tiub boleh dibuat 6.5mm atau 8.0mm, tiub dengan bahagian dawai plumbum akan dimeteraikan dengan kepala getah. Dan bentuknya juga boleh dibuat bentuk U dan bentuk L. Kuasa tiub pemanasan cair akan dihasilkan 300-400W setiap meter. | |
Konfigurasi Produk
Pemanas Nyahbeku dengan Fius 238C2216G013, juga dikenali sebagai tiub pemanasan nyahbeku atau pemanas nyahbeku, ialah sejenis elemen pemanasan elektrik yang digunakan dalam peralatan penyejukan, terutamanya digunakan dalam penyejuk udara simpanan sejuk, kabinet paparan sejuk dan peralatan lain, untuk menyelesaikan masalah fros pada permukaan penyejat. Fros akan menghalang aliran udara dan menjejaskan kesan penyejukan, jadi ia perlu dinyahbekukan secara berkala. Tiub pemanasan nyahbeku dengan nyahbeku elektrik, tiub pemanasan elektrik digunakan untuk memanaskan lapisan fros pada permukaan peralatan untuk mencairkannya bagi mencapai tujuan nyahbeku.
Prinsip kerja pemanas Nyahbeku dengan fius adalah untuk memanaskan lapisan fros pada permukaan penyejat melalui tiub pemanasan elektrik untuk mencairkannya. Tiub pemanasan elektrik biasanya diperbuat daripada paip keluli tahan karat 304 sebagai cangkerang, dawai pemanasan elektrik aloi sebagai badan pemanasan, dan bahagian dalamnya diisi dengan serbuk magnesium oksida padat sebagai medium penebat. Reka bentuk ini membolehkan tiub pemanasan elektrik berfungsi dengan stabil dalam persekitaran suhu rendah, memastikan kesan nyahbeku.
Pemanas Nyahbeku untuk Model Penyejuk Udara
Pemasangan dan Penyelenggaraan
Semasa memasang tiub pemanasan nyahbeku bilik sejuk, adalah perlu untuk memastikan ia bersentuhan rapat dengan permukaan penyejat untuk memastikan kesan pemanasan. Dari segi penyelenggaraan, periksa status operasi paip pemanasan secara berkala untuk memastikan operasi normalnya dan mengelakkan bahaya keselamatan yang disebabkan oleh penuaan atau kerosakan. Di samping itu, bersihkan permukaan penyejat secara berkala untuk mengurangkan kemungkinan pembentukan fros dan memanjangkan hayat perkhidmatan tiub pemanasan.
Proses Pengeluaran
Perkhidmatan
Membangunkan
menerima spesifikasi, lukisan dan gambar produk
Petikan
pengurus memberi maklum balas pertanyaan dalam 1-2 jam dan menghantar sebut harga
Sampel
Sampel percuma akan dihantar untuk menyemak kualiti produk sebelum pengeluaran bluk
Pengeluaran
sahkan spesifikasi produk sekali lagi, kemudian aturkan pengeluaran
Pesanan
Buat pesanan sebaik sahaja anda mengesahkan sampel
Pengujian
Pasukan QC kami akan memeriksa kualiti produk sebelum penghantaran
Pembungkusan
pembungkusan produk mengikut keperluan
Memuatkan
Memuatkan produk siap ke bekas pelanggan
Menerima
Menerima pesanan anda
Mengapa Pilih Kami
•25 tahun pengalaman mengeksport & 20 tahun pengalaman pembuatan
•Kilang meliputi kawasan seluas kira-kira 8000m²
•Pada tahun 2021, semua jenis peralatan pengeluaran canggih telah digantikan, termasuk mesin pengisian serbuk, mesin pengecutan paip, peralatan lenturan paip, dan sebagainya.
•Purata output harian adalah kira-kira 15000pcs
• Pelanggan Koperasi yang berbeza
•Penyesuaian bergantung pada keperluan anda
Sijil
Produk Berkaitan
Gambar Kilang
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













