| Nama Produk | Pemanas Nyahbeku Peti Sejuk Borong & Pengilang |
| Diameter tiub | 6.5mm |
| Panjang | 360mm, 380mm, 410mm, 460mm, 510mm, atau tersuai |
| Kuasa | 345W, atau tersuai |
| Voltan | 110V-230V |
| Model terminal | 6.3mm |
| Pakej | Pakej standard dibungkus dalam kadbod, atau satu pemanas dengan satu beg. |
| MOQ | 100 keping |
| Pensijilan | CE,CQC |
| Gunakan | penyahbekuan untuk peti sejuk, penyejuk beku, dll. |
| 1. Pemanas JW ialah Pemanas Nyahbeku Peti Sejuk Borong & Pengilang, spesifikasi tiub pemanas nyahbeku kami boleh disesuaikan seperti lukisan atau gambar pelanggan. Bentuk pemanas nyahbeku tiub terutamanya mempunyai bentuk lurus, U, jenis AA dan bentuk tersuai yang lain. 2. Pemanas pencairan beku pada panjang pautan biasanya mempunyai 360mm, 410mm, 460mm, 510mm, 560mm, dan 580mm, sesetengah pelanggan juga mempunyai panjang lain, ia boleh disesuaikan dan kami tidak mempunyai yang standard. 3. Untuk pakej tiub pemanasan nyahbeku, standard kami membungkus pemanas dalam kadbod secara langsung, dan kami juga boleh membungkus pemanas dengan beg, satu pemanas dengan satu beg, dan 100 keping setiap kadbod. | |
Pemanas nyahbeku peti sejuk diperbuat daripada keluli tahan karat 304 sebagai cangkerang, dan dawai aloi haba elektrik lingkaran (nikel kromium, aloi besi kromium) diagihkan di sepanjang arah paksi tengah tiub. Halaman kosong diisi dengan serbuk MgO dengan penebat dan kekonduksian terma yang baik. Bahagian penyambung tiub pemanasan dan saluran plumbum dimeteraikan oleh pengedap tekanan panas kepala getah atau sarung pengecut haba, untuk memastikan tiub pemanasan boleh digunakan secara normal selama lebih daripada 5 tahun dalam persekitaran lembap. Dawai plumbum tiub pemanasan nyahbeku keluli tahan karat boleh disesuaikan mengikut keperluan pelanggan, panjang lalai ialah 800mm, dan pelbagai jenis terminal boleh ditambah pada hujung luar dawai plumbum, seperti 6.3mm, 4.8mm dan sebagainya.
Tiub pemanasan nyahbeku direka dan dibangunkan untuk semua jenis penyimpanan sejuk, penyejukan, paparan, kabinet pulau dan peralatan pembekuan lain untuk pemanasan elektrik dan komponen elektrik yang mencairkan. Ia boleh dibenamkan dengan mudah pada sirip penyejuk, kondenser dan bahagian bawah tangki air untuk penyahbekuan. Prestasi produk telah dibuktikan oleh lebih daripada 30 tahun amalan: ia mempunyai kesan penyahbekuan yang baik; Prestasi elektrik yang stabil, rintangan penebat yang tinggi; Rintangan kakisan, anti-penuaan; Kapasiti beban lampau yang kuat; Arus kebocoran kecil, stabil dan boleh dipercayai; Hayat perkhidmatan yang panjang dan ciri-ciri lain.
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.













