| Nama Produk | Pemanas Nyahbeku Peti Sejuk |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tiub | 6.5mm |
| Panjang tiub | 10 inci-28 inci |
| Voltan tahan dalam air | 2,000V/min (suhu air biasa) |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Gunakan | tiub pemanasan cair |
| Panjang dawai plumbum | 250mm |
| Jalan pengedap | kepala getah atau tiub boleh susut |
| Kelulusan | CE / CQC |
| Jenis terminal | Disesuaikan |
| Pemanas nyahbeku peti sejuk boleh disesuaikan mengikut keperluan pelanggan, untuk pemanas nyahbeku jenis ini, panjangnya biasanya 10", 11", 12", dan sebagainya. Sesetengah pelanggan perlu nyahbeku tiub pemanasan dengan dawai plumbum (panjang dawai adalah kira-kira 200-250mm), dan ada yang disambungkan terus ke sisipan 6.3mm. Jadi sila hantarkan gambar pemanas kepada kami sebelum membuat pertanyaan. Pemanas nyahbeku digunakan untuk mencegah pembentukan aising di dalam Peti Sejuk dan dikawal oleh Termostat. Semasa kitaran nyahbeku, pemanas nyahbeku mencairkan fros daripada sirip penyejat. | |
Pemanas nyahbeku peti sejuk ialah komponen dalam peti sejuk atau penyejuk beku yang bertanggungjawab untuk menghilangkan fros atau pembentukan ais pada gegelung penyejat. Ia membantu mengekalkan kecekapan perkakas dengan mencegah pembentukan ais yang berlebihan, yang boleh menghalang proses penyejukan. Pemanas nyahbeku biasanya menggunakan rintangan elektrik untuk menghasilkan haba, yang kemudiannya digunakan untuk mencairkan fros atau ais pada gegelung. Ais cair ini kemudiannya disalirkan keluar dari perkakas. Secara keseluruhan, pemanas nyahbeku adalah penting untuk memastikan peti sejuk atau penyejuk beku beroperasi dengan cekap dan mengekalkan tahap suhu yang betul.
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314

















