| Nama Produk | Bahagian Perhimpunan Peti Sejuk #218169802 Pemanas Nyahbeku Tiub |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥100MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥20MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Diameter tiub | 6.5mm |
| Voltan | 110V |
| Penyimpangan kuasa | -5%~ +10% |
| Voltan tahan dalam air | 2,000V/min (suhu air biasa) |
| Model Termian | semak gambar |
| Pakej | satu pemanas dengan satu kotak |
| Kuantiti kadbod | 100 keping |
| Kelulusan | CQC/CE |
| Pemasangan Pemanas Nyahbeku Tiub (nombor bahagian 218169802) adalah untuk peti sejuk. Pemanas JINGWEI mempunyai lebih daripada 20 tahun pengalaman tersuai pemanas, terutamanya menghasilkan tiub pemanasan cair, pemanas ketuhar, pemanas air, pemanas kerajang aluminium, pemanas tiub aluminium, plat pemanasan aluminium dan pemanas getah silikon. | |
Pemanas nyahbeku tiub diisi dengan dawai pemanasan elektrik dalam tiub keluli tahan karat, bahagian jurang diisi dengan kekonduksian terma yang baik dan penebat serbuk magnesium oksida selepas tiub dikondensasikan, dan kemudian diproses menjadi pelbagai bentuk yang diperlukan oleh pengguna. Pemanas nyahbeku mempunyai struktur yang mudah, kecekapan terma yang tinggi, kekuatan mekanikal yang baik, dan kebolehsuaian yang baik dalam persekitaran yang keras. Apabila tiub pemanas nyahbeku elektrik digunakan, kadangkala akan terdapat kebocoran atau jangka hayat yang dipendekkan. Perhatian harus diberikan kepada penyimpanan dan penggunaan tiub pemanasan elektrik.
Pemanas nyahbeku tiub digunakan secara meluas dalam peti sejuk, peti sejuk beku dan semua jenis peralatan penyejukan, dan tiub pemanasan boleh dibenamkan dengan mudah di dalam penyejuk udara dan pemasangan serta penggantian sirip kondenser untuk memperbaiki masalah penyejukan.
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














