Parameter Produk
| Nama Produk | Kabel Nyahbeku PVC Wayar Pemanas Peti Sejuk |
| Bahan Penebat | PVC |
| Diameter dawai | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, dan sebagainya. |
| Panjang pemanasan | disesuaikan |
| Panjang dawai plumbum | 1000mm, atau tersuai |
| Warna | putih, kelabu, merah, biru, dan sebagainya. |
| MOQ | 100 keping |
| Voltan tahan | 2,000V/min |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Gunakan | wayar pemanasan cair |
| Pensijilan | CE |
| Pakej | satu pemanas dengan satu beg |
| YangWayar Pemanas Peti SejukBahan penebat adalah PVC, panjang dan voltan/kuasa boleh disesuaikan mengikut keperluan pelanggan, anda boleh memilih kabel pemanasan pvc pensijilan UL, pakej adalah satu pemanas dengan satu beg. Wayar plumbum boleh dipilih wayar silikon atau wayar 18AWG/20AWG/22AWG. Yangpemanas wayar cairBahagian pemanasan dengan penyambung dawai plumbum digunakan untuk tiub pengecut berdinding dua. | |
Konfigurasi Produk
Kabel pemanasan PVCmempunyai rintangan suhu tinggi, kenaikan suhu yang cepat, jangka hayat yang panjang, rintangan yang stabil, sisihan kuasa kecil, jarak seragam selepas lukisan, permukaan licin, digunakan secara meluas dalam relau perindustrian, peralatan pemanasan dan penyaman udara, pelbagai ketuhar, tiub pemanasan elektrik dan peralatan rumah tangga. Ia boleh mereka bentuk dan menghasilkan pelbagai dapur perindustrian dan awam yang tidak standard mengikut keperluan pengguna. Wayar pemanasan elektrik ialah peranti perlindungan pengehad voltan. Menggunakan ciri-ciri tak linear varistor, apabila voltan lampau berlaku antara dua kutub varistor, varistor boleh mengapit voltan kepada nilai voltan yang agak tetap, untuk mencapai perlindungan litar pasca.
Kelebihan Produk
1, Wayar pemanasan PVCStrukturnya mudah, pelesapan haba seragam, pemasangan dan penggunaan yang mudah.
2, Kabel pemanasan PVCMenggunakan lapisan penebat PVC. Wayar aloi elektroterma disertakan dalam plat pemanasan elektrik untuk menutup pemanasan. Tiada nyalaan api terbuka semasa pemanasan, tiada bau, keselamatan yang baik. Sesuai untuk pelbagai persekitaran kerja.
3. Pemanas dawai cair PVCmempunyai banyak kelebihan, jadi ia digunakan secara meluas dalam pengeluaran dan kehidupan. Daripada pemanasan lantai biasa, cerek elektrik, hinggalah ke makmal untuk mengekalkan suhu persekitaran eksperimen, tidak dapat dipisahkan daripada penggunaan plat pemanasan elektrik. Pada masa ini, talian panas PVC telah digunakan secara meluas dalam industri, pertanian, awam, pertahanan negara, sains dan teknologi, perubatan dan bidang lain.
4. Bahan pemanas bagiKabel pemanasan cair PVCialah dawai aloi elektroterma, dan prinsip kerjanya sangat mudah, iaitu kesan pemanasan elektrik asas. Apabila plat pemanasan elektrik berfungsi, arus melalui dawai aloi elektroterma, yang menghasilkan haba, menukarkan tenaga elektrik kepada tenaga haba, dan mengalirkannya ke cangkerang.
Gambar Kilang
Proses Pengeluaran
Perkhidmatan
Membangunkan
menerima spesifikasi, lukisan dan gambar produk
Petikan
pengurus memberi maklum balas pertanyaan dalam 1-2 jam dan menghantar sebut harga
Sampel
Sampel percuma akan dihantar untuk menyemak kualiti produk sebelum pengeluaran bluk
Pengeluaran
sahkan spesifikasi produk sekali lagi, kemudian aturkan pengeluaran
Pesanan
Buat pesanan sebaik sahaja anda mengesahkan sampel
Pengujian
Pasukan QC kami akan memeriksa kualiti produk sebelum penghantaran
Pembungkusan
pembungkusan produk mengikut keperluan
Memuatkan
Memuatkan produk siap ke bekas pelanggan
Menerima
Menerima pesanan anda
Mengapa Pilih Kami
•25 tahun pengalaman mengeksport & 20 tahun pengalaman pembuatan
•Kilang meliputi kawasan seluas kira-kira 8000m²
•Pada tahun 2021, semua jenis peralatan pengeluaran canggih telah digantikan, termasuk mesin pengisian serbuk, mesin pengecutan paip, peralatan lenturan paip, dan sebagainya.
•Purata output harian adalah kira-kira 15000pcs
• Pelanggan Koperasi yang berbeza
•Penyesuaian bergantung pada keperluan anda
Sijil
Produk Berkaitan
Gambar Kilang
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














