Parameter Produk
| Nama Produk | Pengilang Elemen Pemanasan Ketuhar Keluli Tahan Karat |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Bahan | keluli tahan karat 304, atau tersuai. |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tiub | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, dan sebagainya. |
| Bentuk | lurus, bentuk U, bentuk W, dan sebagainya. |
| Voltan tahan | 2,000V/min |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Gunakan | Elemen Pemanasan Ketuhar |
| Panjang tiub | 300-7500mm |
| Bentuk | disesuaikan |
| Kelulusan | CE/CQC |
| Jenis terminal | Disesuaikan |
| Yangelemen pemanasan ketuhardigunakan untuk ketuhar gelombang mikro, dapur, pemanggang elektrik. Bentuk pemanas ketuhar boleh disesuaikan mengikut lukisan atau sampel pelanggan. Diameter tiub boleh dipilih 6.5mm, 8.0mm atau 10.7mm. JINGWEI HEATER ialah kilang tiub pemanasan profesional, voltan dan kuasaelemen pemanasan ketuharboleh disesuaikan mengikut keperluan. Dan tiub elemen pemanasan ketuhar boleh disepuh, warna tiub akan menjadi hijau gelap selepas penyepuhlindapan. Kami mempunyai pelbagai jenis model terminal, jika anda perlu menambah terminal, anda perlu menghantar nombor model kepada kami terlebih dahulu. | |
Konfigurasi Produk
Tiub pemanasan ketuhar dikategorikan sebagai tiub pemanasan pembakaran kering. Tiub pemanasan elektrik yang terdedah kepada udara dan terbakar kering dipanggil tiub pemanasan elektrik pembakaran kering. Elemen pemanasan ketuhar terdiri daripada dawai pemanasan di dalamnya, dengan serbuk MgO yang diubah suai menebat bahagian tengah dan menyediakan haba perolakan paksa. Kita sering perasan bahawa tiub pemanas ketuhar berwarna hijau gelap dan bukannya kotor atau kelabu kerana badan permukaan luar tiub pemanas diperbuat daripada keluli tahan karat hijau gelap yang telah menjalani rawatan hijau.
Ciri-ciri Produk
1. Rintangan suhu tinggi:Elemen Pemanasan Ketuhar Tiub boleh menahan suhu sehingga 1400℃, menjadikannya sesuai untuk pelbagai aplikasi perindustrian.
2. Pemanasan pantas:Elemen pemanasan ketuhar tiub mempunyai ketumpatan watt yang tinggi yang membolehkannya memanas dengan cepat, mengurangkan masa pemanasan dan meningkatkan kecekapan.
3.Ketahanan:Elemen Pemanasan Ketuhar Tiub diperbuat daripada bahan berkualiti tinggi yang menawarkan ketahanan dan rintangan yang luar biasa terhadap kakisan dan pengoksidaan.
4. Boleh disesuaikan:Elemen pemanasan ketuhar ini boleh dibuat agar sesuai dengan aplikasi tertentu, dengan pilihan untuk saiz, bentuk dan watt yang berbeza.
Proses Pengeluaran
Perkhidmatan
Membangunkan
menerima spesifikasi, lukisan dan gambar produk
Petikan
pengurus memberi maklum balas pertanyaan dalam 1-2 jam dan menghantar sebut harga
Sampel
Sampel percuma akan dihantar untuk menyemak kualiti produk sebelum pengeluaran bluk
Pengeluaran
sahkan spesifikasi produk sekali lagi, kemudian aturkan pengeluaran
Pesanan
Buat pesanan sebaik sahaja anda mengesahkan sampel
Pengujian
Pasukan QC kami akan memeriksa kualiti produk sebelum penghantaran
Pembungkusan
pembungkusan produk mengikut keperluan
Memuatkan
Memuatkan produk siap ke bekas pelanggan
Menerima
Menerima pesanan anda
Mengapa Pilih Kami
•25 tahun pengalaman mengeksport & 20 tahun pengalaman pembuatan
•Kilang meliputi kawasan seluas kira-kira 8000m²
•Pada tahun 2021, semua jenis peralatan pengeluaran canggih telah digantikan, termasuk mesin pengisian serbuk, mesin pengecutan paip, peralatan lenturan paip, dan sebagainya.
•Purata output harian adalah kira-kira 15000pcs
• Pelanggan Koperasi yang berbeza
•Penyesuaian bergantung pada keperluan anda
Sijil
Produk Berkaitan
Gambar Kilang
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














