Parameter Produk
| Nama Produk | Rintangan Elemen Pemanasan Ketuhar |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tiub | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, dan sebagainya. |
| Bentuk | lurus, bentuk U, bentuk W, dan sebagainya. |
| Voltan tahan | 2,000V/min |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Gunakan | Elemen Pemanasan Ketuhar |
| Panjang tiub | 300-7500mm |
| Bentuk | disesuaikan |
| Kelulusan | CE/CQC |
| Jenis terminal | Disesuaikan |
| Yangelemen pemanasan ketuhardigunakan untuk ketuhar gelombang mikro, dapur, pemanggang elektrik. Bentuk pemanas ketuhar boleh disesuaikan mengikut lukisan atau sampel pelanggan. Diameter tiub boleh dipilih 6.5mm, 8.0mm atau 10.7mm. JINGWEI HEATER ialah kilang tiub pemanasan profesional, voltan dan kuasaelemen pemanasan ketuharboleh disesuaikan mengikut keperluan. Dan tiub elemen pemanasan ketuhar boleh disepuh, warna tiub akan menjadi hijau gelap selepas penyepuhlindapan. Kami mempunyai pelbagai jenis model terminal, jika anda perlu menambah terminal, anda perlu menghantar nombor model kepada kami terlebih dahulu. | |
Konfigurasi Produk
Pemanas JINGWEI menggunakan dawai nikel-krom berkualiti tinggi untuk menyampaikan pengagihan haba yang sekata ke sarung elemen. Magnesium oksida digunakan sebagai penebat dalaman untuk memastikan pemindahan haba dan rintangan penebat yang terbaik. Pelbagai penamat elektrik, kelengkapan pelekap dan pendakap, berserta pelbagai pilihan lenturan, membolehkan penyepaduan mudah ke dalam mana-mana sistem pemanasan.
Ciri-ciri Produk
1. Kami menghasilkan elemen pemanasan daripada pelbagai bahan (Keluli tahan karat/PTFE/Kuprum/Titanium, dll) dan aplikasi (industri/peralatan elektrik/rendaman/udara, dll), mengikut keperluan pelanggan.
2. Terdapat pelbagai pilihan gaya penamatan yang tersedia.
3. Kami hanya menggunakan kuasa magnesium oksida yang berketulenan tinggi. Penebat kuasa magnesium oksida menawarkan pemindahan haba yang lebih baik.
4. Elemen pemanasan ketuhar tiub boleh dibengkokkan mengikut dimensi tersuai. Ia akan sesuai dengan peralatan anda.
Proses Pengeluaran
Perkhidmatan
Membangunkan
menerima spesifikasi, lukisan dan gambar produk
Petikan
pengurus memberi maklum balas pertanyaan dalam 1-2 jam dan menghantar sebut harga
Sampel
Sampel percuma akan dihantar untuk menyemak kualiti produk sebelum pengeluaran bluk
Pengeluaran
sahkan spesifikasi produk sekali lagi, kemudian aturkan pengeluaran
Pesanan
Buat pesanan sebaik sahaja anda mengesahkan sampel
Pengujian
Pasukan QC kami akan memeriksa kualiti produk sebelum penghantaran
Pembungkusan
pembungkusan produk mengikut keperluan
Memuatkan
Memuatkan produk siap ke bekas pelanggan
Menerima
Menerima pesanan anda
Mengapa Pilih Kami
•25 tahun pengalaman mengeksport & 20 tahun pengalaman pembuatan
•Kilang meliputi kawasan seluas kira-kira 8000m²
•Pada tahun 2021, semua jenis peralatan pengeluaran canggih telah digantikan, termasuk mesin pengisian serbuk, mesin pengecutan paip, peralatan lenturan paip, dan sebagainya.
•Purata output harian adalah kira-kira 15000pcs
• Pelanggan Koperasi yang berbeza
•Penyesuaian bergantung pada keperluan anda
Sijil
Produk Berkaitan
Gambar Kilang
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















