| Nama Produk | Elemen Pemanasan Ketuhar untuk Pembakar Roti |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tiub | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm |
| Bentuk | Disesuaikan |
| Voltan tahan | 2,000V/min |
| Rintangan bertebat | 750MOhm |
| Gunakan | Elemen Pemanasan Ketuhar |
| Bahan tiub | Keluli tahan karat |
| Saiz | disesuaikan |
| Kelulusan | CE/CQC |
| Bentuk dan saiz elemen pemanasan ketuhar pembakar roti boleh disesuaikan seperti sampel atau lukisan. Diameter tiub pemanas ketuhar kami ialah 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm dan sebagainya. Bahan paip lalai kami ialah keluli tahan karat 304. Jika anda memerlukan bahan lain, sila maklumkan kepada kami terlebih dahulu. | |
Elemen pemanasan ketuhar dapur elektrik terletak di dalam perkakas. Elemen pemanasan ketuhar gas berfungsi sama seperti elemen pemanasan pembakar roti kerana ia mengubah arus elektrik yang melalui elemen pembakar untuk ketuhar menjadi haba. Elemen pemanasan ketuhar keluli tahan karat adalah pilihan ideal kerana ia kukuh dan tahan lama semasa pemanasan. Elemen Pemanasan Titik Panas Dapur mempunyai sensor suhu atau suis perlindungan terlalu panas. Elemen pemanasan dapur beroperasi dengan baik dalam menghilangkan haba dan mempunyai kecekapan haba yang tinggi.
Industri elektronik banyak menggunakan elemen pemanasan ketuhar keluli tahan karat untuk salutan vakum, penaik, pembajaan, penyepuhlindapan, pengecatan semburan, pemanasan ketuhar, pemanasan udara dan gas lain, termopembentukan, rawatan haba dan pemanasan peralatan pengeringan.
Acuan yang berbeza boleh digunakan semasa pengeluaran untuk menyediakan pelbagai bentuk tiub pemanasan ketuhar yang dapat memenuhi keperluan penyesuaian dan pemilihan pelanggan. Jangan ragu untuk menyesuaikannya jika perlu!
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













