| Nama Produk | Pembekal Elemen Pemanas Ketuhar China Pemanas Tiub |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tiub | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm |
| Bahan | SUS304,316,321,310S,316,316L, Incoloy840/800 |
| Voltan tahan dalam air | 2,000V/min (suhu air biasa) |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Gunakan | Elemen Pemanasan Ketuhar |
| Jenis terminal | disesuaikan |
| Bentuk | disesuaikan |
| Kelulusan | CE / CQC |
| Pemanas JlNGWEl ialah Pembekal Pemanas Tiub China, elemen pemanasan gril ketuhar boleh diubah suai mengikut lukisan atau keperluan anda, bahan tiub boleh dipilih keluli tahan karat 304 atau SS32l, dan sebagainya. Bentuk dan saiz elemen pemanasan ketuhar boleh disesuaikan, anda boleh menghantar lukisan atau gambar kepada kami (saiz perlu ditunjukkan pada gambar), kami boleh dibuat sama. Voltan elemen pemanasan ketuhar adalah kira-kira 110V, 115V, 120V, 220V atau 230V, mengikut tempat penggunaan anda, pilih voltan yang betul, MOQ pemanas ketuhar kami adalah sekurang-kurangnya 120pcs, kuantiti yang banyak harganya akan lebih murah. | |
Elemen pemanasan ketuhar ialah peranti pemanasan yang terdapat dalam dapur elektrik. Sama seperti elemen pembakar roti, elemen pemanasan ketuhar gas menukar arus elektrik kepada haba, dan elektrik mengalir melalui elemen pembakar untuk ketuhar. Pilihan terbaik ialah elemen pemanasan ketuhar gas dengan keluli tahan karat kerana ia tahan lama dan stabil semasa pemanasan. Elemen Pemanas Untuk Dapur Hotpoint dilengkapi dengan suis perlindungan suhu lebih atau sensor suhu. Elemen pemanasan untuk dapur mempunyai prestasi pelesapan haba yang baik dan kecekapan haba yang tinggi.
1. Pelbagai pilihan terminal tersedia
2. Kami menawarkan model standard dan juga tersuai
3. Tahan lama dan mempunyai jangka hayat yang lebih lama
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













