| Nama Produk | Elemen Pemanasan Penggoreng Minyak |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tiub | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, dan sebagainya. |
| Bentuk | Disesuaikan |
| Voltan tahan | 2,000V/min |
| Rintangan bertebat | 750MOhm |
| Gunakan | Elemen Pemanasan Penggoreng |
| Panjang tiub | 300-7500mm |
| Terminal | Disesuaikan |
| Kelulusan | CE/CQC |
| Jenis terminal | Disesuaikan |
| Pemanas JINGWEI ialah pengeluar tiub pemanasan penggorengan dalam profesional, kami mempunyai lebih daripada 25 tahun dalam tiub pemanasan elektrik yang disesuaikan.Kuasa elemen pemanasan penggoreng juga boleh disesuaikan mengikut keperluan. Kepala tiub biasanya akan menggunakan bebibir, bahan bebibir keluli tahan karat atau tembaga. | |
Yangelemen pemanasan penggoreng minyakIa adalah tiub keluli tahan karat sebagai cangkerang, dan dawai aloi elektroterma lingkaran (nikel kromium, aloi besi kromium) diagihkan secara seragam di sepanjang paksi tengah tiub. Lompang diisi dengan magnesia dengan penebat dan kekonduksian terma yang baik, dan kedua-dua hujung tiub dimeteraikan dengan gel silika atau seramik. Tiub pemanasan elektrik keluli tahan karat adalah komponen elektrik khas untuk menukar tenaga elektrik kepada tenaga haba, kerana kecekapan terma yang tinggi, mudah digunakan, pemasangan mudah, tiada pencemaran, digunakan secara meluas dalam pelbagai majlis pemanasan, dalam dandang goreng elektrik digunakan lebih banyak. Hayat perkhidmatan tiub elektrik keluli tahan karat sangat panjang, dan hayat perkhidmatan reka bentuk umum adalah lebih daripada 10,000 jam
Dandang elektrik (dandang air mendidih elektrik, dandang air panas elektrik, dandang pemanasan elektrik, dandang mandian elektrik, dandang stim elektrik, dll.), ketuhar elektrik, peralatan kimia, peralatan pembentukan dan bantuan plastik, jentera pembentukan tekan panas, jentera rokok, mesin pengedap pantas, jentera farmaseutikal, peralatan sauna, dandang air elektrik, peralatan dapur, peralatan pembersihan industri, peralatan penyaman udara komersial dan air minuman, peralatan tenaga suria, peralatan periuk letupan elektrik, peralatan automasi elektronik pematerian gelombang, kimpalan eutektik semikonduktor, pemanasan saluran input tuangan mati dan suntikan bukan pelari, plastik, makanan, perubatan, tekstil, petroleum, jentera, penyaduran elektrik, pembungkusan dan industri lain yang menyokong komponen jentera pemanasan.
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














