| Nama Produk | Tiub Pemanas Penggoreng Minyak Dalam |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tiub | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, dan sebagainya. |
| Bentuk | Disesuaikan |
| Voltan tahan | 2,000V/min |
| Rintangan bertebat | 750MOhm |
| Gunakan | Elemen Pemanasan Penggoreng |
| Panjang tiub | 300-7500mm |
| Terminal | Disesuaikan |
| Kelulusan | CE/CQC |
| Jenis terminal | Disesuaikan |
| Pemanas JINGWEI ialah pengeluar Tiub Pemanas Penggorengan Minyak profesional, kami mempunyai lebih daripada 25 tahun dalam tiub pemanasan elektrik yang disesuaikan.Kuasa elemen pemanasan penggoreng juga boleh disesuaikan mengikut keperluan. Kepala tiub biasanya akan menggunakan bebibir, bahan bebibir keluli tahan karat atau tembaga. | |
Tiub pemanasan penggoreng minyak dalam merupakan komponen penting dalam peralatan dandang atau relau, dan merupakan bahagian penting dalam menukar tenaga elektrik kepada tenaga haba. Ia memainkan peranan utama dalam memanaskan kuali minyak, supaya suhu minyak mencapai suhu yang diperlukan. Tiub elektrik, biasanya diperbuat daripada bahan logam, dipanaskan oleh arus elektrik untuk menaikkan suhu minyak dalam kuali kepada suhu yang diperlukan untuk menggoreng makanan.
1. Tiub pemanasan penggoreng keluli tahan karat
Tiub pemanasan penggoreng minyak keluli tahan karat mempunyai rintangan kakisan yang baik dan kekuatan suhu tinggi, jadi ia mempunyai hayat perkhidmatan yang panjang dan sesuai untuk persekitaran kerja khas.
2. Tiub pemanasan penggoreng tungsten
Tiub pemanasan penggoreng tungsten mempunyai kekonduksian elektrik yang baik, supaya ia mempunyai kelajuan pemanasan dan kestabilan suhu yang tinggi, boleh memanaskan kuali minyak dengan cepat dan mengekalkan kestabilan suhu minyak, sesuai untuk persekitaran kerja pemanasan suhu tinggi.
3. Tiub pemanasan penggoreng nikel-kromium
Tiub pemanasan penggoreng aloi nikel-kromium mempunyai rintangan pengoksidaan dan kakisan yang kuat, mempunyai kekuatan dan kekonduksian suhu tinggi yang baik, dan boleh digunakan pada persekitaran pemanasan yang berbeza.
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














