| Nama Produk | Elemen Pemanasan Penggorengan Minyak |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tiub | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, dan sebagainya. |
| Bentuk | Disesuaikan |
| Voltan tahan | 2,000V/min |
| Rintangan bertebat | 750MOhm |
| Gunakan | Elemen Pemanasan Penggoreng |
| Panjang tiub | 300-7500mm |
| Terminal | Disesuaikan |
| Kelulusan | CE/CQC |
| Jenis terminal | Disesuaikan |
| Pemanas JINGWEI adalah profesionalelemen pemanasan penggorengan dalampengilang, kami mempunyai lebih daripada 25 tahun pada tiub pemanasan elektrik yang disesuaikan.Kuasa elemen pemanasan penggoreng juga boleh disesuaikan mengikut keperluan. Kepala tiub biasanya akan menggunakan bebibir, bahan bebibir keluli tahan karat atau tembaga. Yangelemen pemanasan penggoreng minyakterutamanya digunakan dalam penggorengan dalam, diameter tiub boleh dibuat 6.5mm atau 8.0mm, dan saiz dan bentuk pemanas tiub penggoreng boleh disesuaikan mengikut keperluan pelanggan. | |
Elemen pemanasan penggorengan dalamialah elemen pemanasan elektrik yang digunakan untuk memanaskan penggoreng lemak dalam, biasanya diperbuat daripada keluli tahan karat dan bahan pengoksidaan suhu tinggi, dengan ciri-ciri berkualiti tinggi dan hayat perkhidmatan yang panjang. Elemen pemanasan ini direka bentuk untuk memberikan kesan pemanasan yang stabil dan cekap bagi memenuhi keperluan pengeluaran makanan goreng dalam.
1. Bahan:Bahan biasa termasuk keluli tahan karat 304 dan keluli tahan karat 316L, yang mempunyai rintangan kakisan yang baik dan kekuatan suhu tinggi serta sesuai digunakan dalam persekitaran pemprosesan makanan.
2. Voltan dan kuasa:Voltan biasanya 220V, dan julat kuasa ialah 2.0 ~ 3.5KW, yang boleh dilaraskan mengikut keperluan khusus.
3. Diameter tiub:Diameter tiub termasuk φ8 dan φ6.5, dsb., untuk memenuhi keperluan penggoreng lemak dalam di atas kaunter dan di atas lantai.
4. Permohonan:Terutamanya digunakan untuk memanaskan penggoreng lemak dalam, memanaskan minyak dengan haba yang dihasilkan oleh elemen pemanasan untuk memenuhi keperluan suhu untuk menggoreng makanan.
5. Perkhidmatan tersuai: Tiub pemanasan penggoreng minyakSpesifikasi dan saiz boleh disesuaikan untuk memenuhi keperluan reka bentuk dan pengeluaran penggorengan lemak dalam yang berbeza.
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














