Parameter Produk
| Nama Produk | Rintangan Elemen Pemanas Nyahbeku Mabe China |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tiub | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, dan sebagainya. |
| Bentuk | lurus, bentuk U, bentuk W, dan sebagainya. |
| Voltan tahan dalam air | 2,000V/min (suhu air biasa) |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Gunakan | Elemen Pemanasan Nyahbeku |
| Panjang tiub | 300-7500mm |
| Panjang dawai plumbum | 700-1000mm (tersuai) |
| Kelulusan | CE/CQC |
| Jenis terminal | Disesuaikan |
| YangRintangan Elemen Pemanas Nyahbekudigunakan untuk penyahbekuan penyejuk udara, bentuk gambartiub pemanasan cairadalah jenis AA (tiub lurus berganda), panjang tiub tersuai mengikut saiz penyejuk udara anda, semua pemanas nyahbeku kami boleh disesuaikan mengikut keperluan. Keluli tahan karattiub pemanasan cair untuk penyejuk udaraDiameter tiub boleh dibuat 6.5mm atau 8.0mm, tiub dengan bahagian dawai plumbum akan dimeteraikan dengan kepala getah. Dan bentuknya juga boleh dibuat bentuk U dan bentuk L. Kuasa tiub pemanasan cair akan dihasilkan 300-400W setiap meter. | |
Konfigurasi Produk
Yangelemen pemanas cairsebenarnya tiub pemanasan nyahbeku keluli tahan karat yang terdiri daripada wayar pemanasan elektrik.Semasa operasi peti sejuk, air dalaman akan secara beransur-ansur mengembun menjadi lapisan fros yang tebal pada permukaan penyejat. Kekonduksian terma fros adalah sangat lemah, dan ia akan mengurangkan kecekapan penyejukan peti sejuk dengan ketara. Oleh itu, peti sejuk mesti dinyahbekukan tepat pada masanya melalui elemen pemanas nyahbeku.
Pemanas Nyahbeku untuk Model Penyejuk Udara
Ciri-ciri Produk
1. Kecekapan penukaran elektroterma yang tinggi, menjimatkan kira-kira 30% tenaga berbanding elemen pemanasan biasa
2. Suhu kerja yang tinggi dan julat pilihan yang luas. Antaranya, jenis pembungkusan penutup seramik mempunyai rintangan suhu maksimum 800 ℃
3. Kenaikan suhu yang cepat, inersia haba yang kecil, rintangan suhu tinggi, rintangan kakisan, kestabilan sifat termokimia yang baik, hayat perkhidmatan yang panjang dan kekuatan penebat yang tinggi
4. Ia adalah pemanas bebas pencemaran dan bersih, yang memenuhi keperluan pengeluaran moden dengan rentak tinggi dan berkualiti tinggi, dan sesuai untuk semua jenis peralatan penyejukan
5. Pemasangan yang mudah, menjimatkan dan selamat
Proses Pengeluaran
Perkhidmatan
Membangunkan
menerima spesifikasi, lukisan dan gambar produk
Petikan
pengurus memberi maklum balas pertanyaan dalam 1-2 jam dan menghantar sebut harga
Sampel
Sampel percuma akan dihantar untuk menyemak kualiti produk sebelum pengeluaran bluk
Pengeluaran
sahkan spesifikasi produk sekali lagi, kemudian aturkan pengeluaran
Pesanan
Buat pesanan sebaik sahaja anda mengesahkan sampel
Pengujian
Pasukan QC kami akan memeriksa kualiti produk sebelum penghantaran
Pembungkusan
pembungkusan produk mengikut keperluan
Memuatkan
Memuatkan produk siap ke bekas pelanggan
Menerima
Menerima pesanan anda
Mengapa Pilih Kami
•25 tahun pengalaman mengeksport & 20 tahun pengalaman pembuatan
•Kilang meliputi kawasan seluas kira-kira 8000m²
•Pada tahun 2021, semua jenis peralatan pengeluaran canggih telah digantikan, termasuk mesin pengisian serbuk, mesin pengecutan paip, peralatan lenturan paip, dan sebagainya.
•Purata output harian adalah kira-kira 15000pcs
• Pelanggan Koperasi yang berbeza
•Penyesuaian bergantung pada keperluan anda
Sijil
Produk Berkaitan
Gambar Kilang
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















