| Nama Produk | Pemanas Tiub Elemen Pemanas Penggoreng Dalam |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tiub | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, dan sebagainya. |
| Bentuk | Disesuaikan |
| Voltan tahan | 2,000V/min |
| Rintangan bertebat | 750MOhm |
| Gunakan | Elemen Pemanasan Penggoreng |
| Panjang tiub | 300-7500mm |
| Terminal | Disesuaikan |
| Kelulusan | CE/CQC |
| Jenis terminal | Disesuaikan |
| Pemanas JINGWEI ialah pengeluar tiub pemanasan penggorengan dalam profesional, kami mempunyai lebih daripada 25 tahun dalam tiub pemanasan elektrik yang disesuaikan.Kuasa elemen pemanasan penggoreng juga boleh disesuaikan mengikut keperluan. Kepala tiub biasanya akan menggunakan bebibir, bahan bebibir keluli tahan karat atau tembaga. | |
Elemen pemanasan tiub Penggoreng Dalam direka khas dalam pelbagai bentuk untuk memenuhi keperluan pelanggan untuk rendaman langsung dalam cecair seperti air, minyak, pelarut dan larutan proses, bahan cair serta udara dan gas. Pemanas tiub dihasilkan menggunakan bahan sarung keluli tahan karat dan terdapat juga pelbagai pilihan gaya penamatan yang tersedia. Penebat Magnesium menawarkan pemindahan haba yang lebih besar. Pemanas tiub boleh digunakan dalam sebarang aplikasi. Tiub lurus boleh dimasukkan ke dalam alur mesin untuk pemindahan haba konduktif dan Tiub yang dibentuk memberikan haba yang konsisten dalam sebarang jenis aplikasi khas.
Mengguna pakai elemen pemanasan tiub bentuk U, mengikut piawaian reka bentuk medium yang berbeza, dan keperluan kuasa untuk dipasang di cangkerang bebibir. Masukkan elemen elektrik ke dalam bahan yang perlu dipanaskan, haba yang besar akan dihasilkan apabila elemen pemanasan berfungsi, kemudian dialirkan ke medium yang dipanaskan untuk meningkatkan suhu dan memenuhi keperluan teknologi.
1. Kami menawarkan model standard dan juga tersuai
2. Kami menawarkan diameter tiub yang berbeza seperti 6.5 mm, 8.0 mm, 10.7mm, dan sebagainya.
3. Kami menawarkan pelbagai bahan sarung. Ia boleh didapati dalam pelbagai bahan seperti Incoloy 800, SS 304, SS 321, SS 316, Kuprum & Titanium
4. Kami menawarkan pelbagai bentuk mengikut permintaan pelanggan: pemanas rendaman dengan bebibir atau skru, pemanas kalis letupan
5. Pelbagai pilihan terminal tersedia
6. Pelbagai bentuk dan saiz tersedia
7. Tahan lama dan mempunyai jangka hayat yang lebih lama
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














