Parameter Produk
| Nama Produk | Pemanas Pad Seramik Inframerah |
| Bahan | Seramik |
| Voltan | 12V-480V, boleh disesuaikan |
| Watt | 125-1500W atau disesuaikan |
| Bentuk | Rata/Lengkung/Mentol |
| Elemen dawai tahan | Ni-Cr atau FeCr |
| Julat panjang gelombang yang berguna | 2 hingga 10 um |
| Purata jangka hayat operasi | Sehingga 20,000 jam bergantung pada keadaan |
| Termokopel dalaman | Jenis K atau J |
| Gunakan | Pemanas Seramik Inframerah |
| Kawasan sejuk | Bergantung pada panjang dan diameter 5-25mm |
| Jarak sinaran yang disyorkan | 100mm hingga 200mm |
| Pakej | satu pemanas dengan satu kotak |
| Warna | hitam, putih, kuning |
| Saiz standard Pemanas Seramik Inframerah 1. 60*60mm2. 120mmx60mm3. 122mmx60mm 4. 120mm*120mm5. 122mm*122mm6. 240mm*60mm 7. 245mm*60mm Dengan Termokopel jenis K atau J | |
Konfigurasi Produk
Pemanas Pad Seramik Inframerah dituang melalui proses pengacuan suntikan seramik, yang dicirikan oleh badan pemanasan ultra nipis. Berbanding dengan siri radiator plat Elatein yang lain, ketinggian FSF dikurangkan sebanyak kira-kira 45%, yang menjimatkan banyak ruang pemasangan dan sesuai untuk pengubahsuaian mesin.
Suhu operasi maksimum Pemanas Pad Seramik Inframerah ialah 720℃, ketumpatan kuasa haba purata permukaan maksimum ialah 64KW/m², terdapat 4 spesifikasi dan saiz untuk dipilih, julat kuasa pemanasan dari 60W hingga 1000W.
Ciri-ciri Produk
Plat Pemanas Seramik InframerahStruktur: plat pemanasan elektrik seramik diperbuat daripada lapisan sayu sinaran tinggi, seramik dengan prestasi kejutan haba yang baik sebagai matriks, dan wayar pemanasan elektrik berkualiti tinggi disinter pada satu masa. Komposisi mereka adalah seperti berikut:
1. Matriks: terdiri daripada bahan seramik dengan kejutan haba yang baik;
2. Pemanasan: diperbuat daripada dawai aloi nikel-kromium berkualiti tinggi;
3. Lapisan glasir: Ia terdiri daripada bahan mentah oksida logam dengan prestasi sinaran yang baik dan meletakkan bahan tambahan yang sesuai untuk meningkatkan keamatan sinaran dan meningkatkan kebolehsuaian glasir.
Aplikasi Produk
Proses Pengeluaran
Perkhidmatan
Membangunkan
menerima spesifikasi, lukisan dan gambar produk
Petikan
pengurus memberi maklum balas pertanyaan dalam 1-2 jam dan menghantar sebut harga
Sampel
Sampel percuma akan dihantar untuk menyemak kualiti produk sebelum pengeluaran bluk
Pengeluaran
sahkan spesifikasi produk sekali lagi, kemudian aturkan pengeluaran
Pesanan
Buat pesanan sebaik sahaja anda mengesahkan sampel
Pengujian
Pasukan QC kami akan memeriksa kualiti produk sebelum penghantaran
Pembungkusan
pembungkusan produk mengikut keperluan
Memuatkan
Memuatkan produk siap ke bekas pelanggan
Menerima
Menerima pesanan anda
Mengapa Pilih Kami
•25 tahun pengalaman mengeksport & 20 tahun pengalaman pembuatan
•Kilang meliputi kawasan seluas kira-kira 8000m²
•Pada tahun 2021, semua jenis peralatan pengeluaran canggih telah digantikan, termasuk mesin pengisian serbuk, mesin pengecutan paip, peralatan lenturan paip, dan sebagainya.
•Purata output harian adalah kira-kira 15000pcs
• Pelanggan Koperasi yang berbeza
•Penyesuaian bergantung pada keperluan anda
Sijil
Produk Berkaitan
Gambar Kilang
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314












