| Nama Produk | Pemanas Nyahbeku Kerajang Aluminium Peti Sejuk Indesit 70W C00851066 |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Nombor Model | C00851066 |
| Kuasa | 70W |
| Saiz | piawai |
| Pakej | satu pemanas dengan satu beg |
| MOQ | 200 keping |
| Gunakan | pemanas kerajang aluminium |
| Bahan | kerajang aluminium + dawai pemanasan PVC |
| Terminal | disesuaikan |
| Kelulusan | CE |
| Pemanas JW boleh disesuaikan dengan pemanas kerajang aluminium sebagai keperluan pelanggan, anda boleh menghantar lukisan atau sampel kepada kami sebelum pertanyaan. Pasukan juruteknik kami boleh membuat pemanas mengikut keperluan anda. | |
Pemanas nyahbeku kerajang aluminium terutamanya diperbuat daripada pita dua sisi suhu tinggi, pemanas silikon dan kertas kerajang aluminium. Kertas kerajang aluminium ditampal pada satu sisi pita dua sisi suhu tinggi, dan wayar pemanasan silikon disusun di antara pita dua sisi suhu tinggi dan kertas kerajang aluminium dan disusun dalam bentuk S atau bulatan. Kedua-dua hujung wayar pemanasan silikon dilengkapi dengan terminal penyambung/sarung silikon, dan setiap terminal penyambung/sarung silikon disusun di antara pita dua sisi suhu tinggi dan kertas kerajang aluminium. Pad pemanas kerajang aluminium mempunyai kesan bermanfaat berikut: proses mudah, pemanasan seragam, kekonduksian terma yang baik, penjimatan tenaga, prestasi keselamatan yang tinggi, kos rendah, pemasangan mudah, boleh disesuaikan mengikut keperluan pengguna.
Plat pemanas kerajang aluminium juga boleh dipanggil pemanas kerajang aluminium atau komponen pemanasan kerajang aluminium, yang kebanyakannya terdiri daripada kertas kerajang aluminium, pita dua sisi suhu tinggi, dawai pemanasan elektrik aloi dan kain penebat getah silikon, dan mempunyai ciri-ciri pemanasan pantas, suhu seragam, kecekapan haba yang tinggi dan pemasangan yang mudah. Had suhu pad pemanasan kerajang aluminium ialah 150 ° C, yang merupakan sejenis produk pemanasan elektrik, biasanya suhu pemanasan antara -30 ° C dan 130 ° C. Suhu pemanasan boleh dikawal secara buatan, dan kaedah kawalannya adalah seperti berikut: kawalan had suhu, kawalan pengesan suhu dan kawalan suhu malar. Antaranya, kaedah kawalan had suhu dan kaedah kawalan pengesan suhu lebih sesuai untuk aplikasi, dan produk sedemikian akan menduduki kira-kira 95% daripada bahagian pasaran tablet pemanasan kerajang aluminium.
Pemanas kerajang aluminium adalah elemen pemanasan yang ideal untuk mereka bentuk aplikasi pemanasan dan penebat permukaan suhu rendah dan sederhana, dan boleh digunakan secara meluas dalam mesin dan peralatan isi rumah, perindustrian dan komersial, seperti pengering elektrik, inkubator, bilik penebat haba, pembakar roti, periuk nasi, ketuhar elektrik, meja pemanasan elektrik, kusyen kereta, tali pinggang pemberat elektrik, peralatan penjagaan perubatan, dan sebagainya. Plat pemanasan kerajang aluminium digunakan sebagai komponen utama peralatan pemanasan.
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













