Parameter Produk
| Nama Produk | Elemen Pemanasan Rendaman untuk Tangki Air |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tiub | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, dan sebagainya. |
| Bentuk | lurus, bentuk U, bentuk W, dan sebagainya. |
| Voltan tahan | 2,000V/min |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Gunakan | Elemen Pemanasan Rendaman |
| Panjang tiub | 300-7500mm |
| Bentuk | disesuaikan |
| Kelulusan | CE/CQC |
| Jenis terminal | Disesuaikan |
| YangPemanas Rendaman Air TiubBahan kami mempunyai keluli tahan karat 201 dan keluli tahan karat 304, saiz bebibir mempunyai DN40 dan DN50, kuasa dan panjang tiub boleh disesuaikan sebagai keperluan. | |
Konfigurasi Produk
Elemen Pemanasan Rendaman untuk Tangki Air terutamanya dikimpal melalui kimpalan arka argon untuk menyambungkan tiub pemanasan dengan bebibir. Bahan tiub adalah keluli tahan karat, kuprum, dan sebagainya, bahan penutupnya adalah bakelit, cangkerang kalis letupan logam, dan permukaannya boleh diperbuat daripada salutan anti-kerak. Bentuk bebibir boleh berbentuk segi empat sama, bulat, segi tiga, dan sebagainya.
Elemen pemanas dandang air bebibir mudah dipasang, dikawal dan diselenggara. Pereka bentuk unik mengikut keperluan anda. Untuk persekitaran menghakis, elemen pemanas tiub bahan titanium adalah lebih baik. Sarung teflon tambahan disediakan. Reka bentuk pemanas bebibir menjadikannya sesuai untuk aplikasi pemanasan stim dandang. Elemen pemanas rebus jenis bebibir disambungkan dengan bebibir dan boleh dipasang dengan mudah pada dinding sisi atau bahagian bawah sistem dandang. Cara sambungan ini memastikan sambungan yang kukuh antara elemen pemanasan dan sistem dandang, mencegah kehilangan tenaga dan kebocoran. Pada masa yang sama, reka bentuk pemanas bebibir juga membolehkan penggantian dan pembaikan yang cepat, mengurangkan kos masa henti dan penyelenggaraan.
Ciri-ciri Produk
1. Pemanas rendaman bebibir berfungsi dengan baik dalam pengaliran haba. Elemen pemanas dandang air bebibir memerlukan pemanasan air atau cecair yang cepat dan seragam untuk menghasilkan stim suhu tinggi dan tekanan tinggi. Ia boleh mengalirkan tenaga haba dengan cekap, supaya medium pemanasan cepat mencapai suhu yang diperlukan. Pengagihan pemanasan yang seragam memastikan keseragaman suhu medium dalam sistem dandang, dan meningkatkan pengeluaran stim dan kecekapan kerja dandang.
2. Pemanas rendaman air bebibir mempunyai kelebihan anti-karat, seperti dalam proses kerja dandang atau stim, akan ada bahan kakisan yang keluar. Ia boleh memanjangkan hayat dan mengurangkan kekerapan penyelenggaraan.
Dalam operasi dandang dan stim, penjimatan dan kecekapan tenaga juga penting. Ia boleh mencapai penukaran tenaga dengan sempurna dan menjadikan sistem dandang dengan perbelanjaan yang rendah.
Proses Pengeluaran
Perkhidmatan
Membangunkan
menerima spesifikasi, lukisan dan gambar produk
Petikan
pengurus memberi maklum balas pertanyaan dalam 1-2 jam dan menghantar sebut harga
Sampel
Sampel percuma akan dihantar untuk menyemak kualiti produk sebelum pengeluaran bluk
Pengeluaran
sahkan spesifikasi produk sekali lagi, kemudian aturkan pengeluaran
Pesanan
Buat pesanan sebaik sahaja anda mengesahkan sampel
Pengujian
Pasukan QC kami akan memeriksa kualiti produk sebelum penghantaran
Pembungkusan
pembungkusan produk mengikut keperluan
Memuatkan
Memuatkan produk siap ke bekas pelanggan
Menerima
Menerima pesanan anda
Mengapa Pilih Kami
•25 tahun pengalaman mengeksport & 20 tahun pengalaman pembuatan
•Kilang meliputi kawasan seluas kira-kira 8000m²
•Pada tahun 2021, semua jenis peralatan pengeluaran canggih telah digantikan, termasuk mesin pengisian serbuk, mesin pengecutan paip, peralatan lenturan paip, dan sebagainya.
•Purata output harian adalah kira-kira 15000pcs
• Pelanggan Koperasi yang berbeza
•Penyesuaian bergantung pada keperluan anda
Sijil
Produk Berkaitan
Gambar Kilang
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














