Parameter Produk
| Nama Produk | Elemen Pemanasan Flange Rendaman untuk Tangki Air |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tiub | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, dan sebagainya. |
| Bentuk | lurus, bentuk U, bentuk W, dan sebagainya. |
| Voltan tahan | 2,000V/min |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Gunakan | Elemen Pemanasan Rendaman |
| Panjang tiub | 300-7500mm |
| Bentuk | disesuaikan |
| Kelulusan | CE/CQC |
| Jenis terminal | Disesuaikan |
| YangPemanas Rendaman Air TiubBahan kami mempunyai keluli tahan karat 201 dan keluli tahan karat 304, dan elemen pemanasan rendaman untuk saiz bebibir tangki air mempunyai dua model, satu ialah DN40 dan yang lain ialah DN50. Panjang tiub boleh dibuat dari 200-600mm, kuasa boleh disesuaikan sebagai keperluan. | |
Konfigurasi Produk
Yangtiub pemanasan rendaman tangki airdigunakan untuk pemanasan air dan penebat dalam badan tangki.pemanas air bebibir rendamanmempunyai ciri-ciri keselamatan tanpa kebocoran, pemasangan mudah, saiz kecil, kecekapan haba yang tinggi, pemanasan pantas, kekuatan mekanikal yang baik, hayat perkhidmatan yang panjang, dan kelajuan penjanaan skala air yang rendah dengan reka bentuk beban permukaan yang lebih rendah. Jika anda tidak pasti tentang kuasa yang hendak digunakan, anda boleh menghubungi kami secara percuma untuk membantu anda menganalisis dan mereka bentuk kuasa, menyediakan lukisan saiz CAD, dan mengikuti voltan undian untuk penggunaan dan pendawaian yang betul.
Jenis Produk dan Pemasangan
Jenis dan pemasangantiub pemanasan tangki air
1. pengikat berulir:jenis rod lurus, jenis U, bentuk khas.
Pemasangan:nat, tapak skru tetap
2.skru (jenis nat heksagon):U tunggal, U berbilang,
Pemasangan:cincin betina, tapak tetap
3.bebibir:U tunggal, U berganda, U berganda, dsb.,
Pemasangan:punggung bebibir wanita
4. tenggelam:kepala getah tekanan, sarung logam dimeteraikan sepenuhnya,
Pemasangan:direndam terus ke dalam cecair yang digunakan.
Aplikasi Produk
Tiub pemanas elektrik tangki airkebanyakannya digunakan dalam pemanasan bumbung hotel, pemanasan tangki air kediaman dan kilang dan bilik mandi, tangki larutan kimia, pemanasan tangki tambahan, pemanasan air dan wap saluran paip, peralatan peredaran air loji kuasa hidro, pemanasan kolam renang, tangki besar pertukaran haba, air bawah tanah, pemanasan kolam renang penyembelihan atau pembersihan, pemanasan farmaseutikal bekas kecil, pemanasan instrumen penyelidikan eksperimen dan saintifik, pemanasan pra-peralatan mekanikal dan pemanasan penebat haba.
Proses Pengeluaran
Perkhidmatan
Membangunkan
menerima spesifikasi, lukisan dan gambar produk
Petikan
pengurus memberi maklum balas pertanyaan dalam 1-2 jam dan menghantar sebut harga
Sampel
Sampel percuma akan dihantar untuk menyemak kualiti produk sebelum pengeluaran bluk
Pengeluaran
sahkan spesifikasi produk sekali lagi, kemudian aturkan pengeluaran
Pesanan
Buat pesanan sebaik sahaja anda mengesahkan sampel
Pengujian
Pasukan QC kami akan memeriksa kualiti produk sebelum penghantaran
Pembungkusan
pembungkusan produk mengikut keperluan
Memuatkan
Memuatkan produk siap ke bekas pelanggan
Menerima
Menerima pesanan anda
Mengapa Pilih Kami
•25 tahun pengalaman mengeksport & 20 tahun pengalaman pembuatan
•Kilang meliputi kawasan seluas kira-kira 8000m²
•Pada tahun 2021, semua jenis peralatan pengeluaran canggih telah digantikan, termasuk mesin pengisian serbuk, mesin pengecutan paip, peralatan lenturan paip, dan sebagainya.
•Purata output harian adalah kira-kira 15000pcs
• Pelanggan Koperasi yang berbeza
•Penyesuaian bergantung pada keperluan anda
Sijil
Produk Berkaitan
Gambar Kilang
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














