| Nama Produk | Jualan Panas Tali Pipa Saliran Silikon 2M/3M |
| Bahan | getah silikon |
| Panjang | 1-20M |
| Voltan | 110-240V |
| Kuasa | 40W/M, 50W/M, atau tersuai |
| Panjang dawai plumbum | 1000mm, atau disesuaikan |
| Saiz | 5-7mm |
| MOQ | 100 keping |
| Warna | putih atau kelabu, atau tersuai |
| 1. Semua pemanas getah silikon kami mempunyai pensijilan CE; 2. Pemanas saluran longkang 40W/M adalah standard kami, kami mempunyai stok di gudang; 3. Pakej pemanas kami ialah satu pemanas dengan satu beg; 4. Pemanas jenis ini tidak boleh dipotong sendiri. | |
Selepas penyejuk berfungsi untuk tempoh masa tertentu, bilah angin kipas akan membeku, dan talian hotline anti-beku akan dinyahbekukan, supaya air cair boleh dikeluarkan dari storan sejuk melalui paip longkang.
Oleh kerana bahagian hadapan paip saliran dipasang di tempat penyimpanan sejuk, air penyahbekuan sering membeku kerana persekitaran di bawah 0°C, menyekat paip saliran, jadi perlu memasang wayar panas untuk memastikan air penyahbekuan tidak membeku di dalam paip saliran. Pasang wayar panas di dalam paip saliran, dan panaskan paip semasa penyahbekuan untuk menjadikan air mengalir dengan lancar.
1. PERLINDUNGAN PEMBEKUAN PAIP: tali sawat pemanasan saluran paip longkang mengekalkan air pada suhu ambien serendah ‑40℃, iaitu kabel pemanasan dengan keratan rentas 5mmx8mm dan panjang 1 meter
2. PENEBAT KALI AIR: Suhu pemanasan tertinggi kabel ialah 70℃, yang tidak akan merosakkan saluran paip; Di samping itu, ia kalis air sepenuhnya dan mempunyai penebat berganda, supaya anda lebih selamat semasa penggunaan.
3. TAHAN LAMA DAN MUDAH DIPASANG: pemanas longkang cair dibentuk dalam satu badan, dengan jangka hayat yang panjang dan operasi, pemasangan dan penggunaan yang mudah. Di samping itu, boleh digunakan dengan termostat untuk mengawal suhu pemanasan apabila diminta
4. KEBERKESANAN TINGGI DAN PANTAS: Elektrik boleh menjana tenaga haba, pengaliran haba langsung, kecekapan haba yang tinggi boleh dipanaskan dalam masa yang singkat untuk mencapai kesannya.
5. UNTUK PAIP PLASTIK DAN LOGAM: pemanas saluran longkang untuk paip air bagi melindungi saluran bekalan air plastik atau logam komersial dan kediaman daripada pembekuan semasa musim sejuk (termasuk RV, paip pengambilan, longkang, pembetung, pokok palma daripada pembekuan, dsb.)
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.














