| Nama Produk | Tali Pinggang Pemanasan Fermenter Silikon Brewing Rumah |
| Lebar tali pinggang | 14mm, 20mm |
| Panjang tali pinggang | 900mm |
| Panjang kord kuasa | 1900mm |
| Volatge | 110V, 220V, 230V, atau tersuai |
| Kuasa | 20-25W |
| Pakej | dibungkus dalam beg polibeg atau kotak |
| Dimmer/termostat | boleh ditambah |
| MOQ | 100 keping |
| Palam | Palam UK, Amerika Syarikat, Euro, Australia |
| Pensijilan | CE |
| 1. Tali pinggang pemanasan fermenter diperbuat daripada getah silikon dengan mesin tekan panas, dengan rintangan air yang tinggi dan rintangan suhu tinggi, rintangan sejuk, rintangan penuaan dan ciri-ciri lain. Pemanas buatan sendiri kami mempunyai dua lebar untuk dipilih, 14mm dan 20mm; Kuasa tali pinggang pemanasan adalah kira-kira 20-25W dan voltan boleh disesuaikan; 2. Tali pinggang pemanas pembuatan bir boleh ditambah dimmer atau termostat; 3. Pakej pemanas minuman silikon adalah melalui beg polibeg atau kotak; Pakej mengikut kotak perlu menghantar reka bentuk kotak kepada kami dan MOQ adalah 500pcs | |
Suhu penapaian wain biasanya sekitar 25℃, dan masa penapaian perlu ditentukan mengikut jenis dan suhu wain, yang biasanya sekitar 2-3 hari. Apabila persekitaran dalaman tidak dapat mencapai suhu ambien penapaian semula jadi, pemanas penapaian minuman boleh digunakan untuk memanaskan suhu ambien bagi memenuhi keperluan penapaian.
Pemanas getah silikon Ia mempunyai kelembutan yang baik, boleh dililit terus pada peranti yang dipanaskan, sentuhan yang baik, dan pemanasan seragam. Semasa pemasangan, sisi satah getah silikon tali sawat elektrik hendaklah dekat dengan permukaan paip dan tangki sederhana, dan dipasang dengan pita aluminium. Untuk mengurangkan kehilangan haba, lapisan penebat haba hendaklah diukur di luar tali sawat elektrik. Ia boleh dibengkokkan dan dililit sewenang-wenangnya mengikut keperluan, isipadu ruang kecil, pemasangan mudah dan cepat, dan ia juga berperanan mencegah kerosakan mekanikal. Penebat utama pemanas getah silikon ialah getah silikon, jadi ia juga mempunyai rintangan haba dan penebat yang sangat baik.
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















