Parameter Produk
| Nama Produk | Tikar Haba Brew Rumah |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Kuasa | 25-30W |
| Voltan | 110-230V |
| Bahan | PVC |
| Diameter pad | 30cm |
| Panjang tali pinggang | panjang piawai |
| Voltan tahan | 2,000V/min |
| Rintangan bertebat | 750MOhm |
| Gunakan | pemanas minuman rumah |
| Panjang dawai plumbum | panjang piawai |
| Pakej | satu pemanas dengan satu kotak |
| Kelulusan | CE |
| Palam | Amerika Syarikat, Euro, UK, Australia, dan sebagainya. |
| Diameter tikar haba buatan sendiri ialah 30cm, warna pad boleh dibuat hitam, biru atau warna tersuai lain. Palam boleh dipilih Amerika Syarikat, UK, Euro, Australia dan sebagainya. Yangpemanas bir rumahboleh ditambah termostat dimmer atau temperator, seseorang juga menambah jalur suhu semasa menggunakannya. | |
Konfigurasi Produk
Fungsi utama alas haba Home brew adalah untuk menyediakan persekitaran suhu yang stabil bagi memastikan kelancaran proses penapaian. Suhu merupakan faktor utama dalam penapaian wain. Pada peringkat awal penapaian, yis akan menggunakan oksigen dalam bijirin untuk respirasi aerobik, melepaskan banyak tenaga, dan kemudian melakukan respirasi anaerobik, menukarkan gula menjadi alkohol dan melepaskan sebahagian daripada tenaga. Apabila semuanya ditukar kepada alkohol, Clostridium akan menghasilkan tindak balas esterifikasi alkohol asid dengan etanol dan alkohol lain 1. Oleh itu, mengekalkan persekitaran suhu yang stabil adalah penting untuk aktiviti yis.
Pakej Pemanas Brew Rumah
Ciri-ciri Produk
1.Sediakan suhu yang stabil:Tikar pemanas buatan sendiri boleh menyediakan persekitaran suhu malar untuk proses penapaian, bagi memastikan aktiviti metabolisme yis pada suhu yang sesuai, bagi meningkatkan kecekapan penapaian dan kualiti produk.
2. Menggalakkan aktiviti yis:Suhu yang sesuai adalah kondusif untuk pembiakan dan metabolisme yis, mempercepatkan penghasilan alkohol, dan meningkatkan hasil wain.
3. Mengurangkan jangkitan bakteria:Persekitaran suhu yang stabil dapat mengurangkan pertumbuhan bakteria dan memastikan ketulenan wain.
Senario untuk menggunakan tikar pemanas buatan sendiri termasuk:
pembuatan bir di rumah:Apabila membuat wain buatan sendiri di rumah, menggunakan pad pemanas bir boleh memastikan proses penapaian tidak terjejas oleh perubahan suhu luar dan meningkatkan kadar kejayaan.
kilang bir mikro:Di kilang bir mikro, tikar pemanas buatan sendiri boleh digunakan untuk mengawal suhu fermenter, memastikan kestabilan proses pengeluaran dan kualiti produk.
Proses Pengeluaran
Perkhidmatan
Membangunkan
menerima spesifikasi, lukisan dan gambar produk
Petikan
pengurus memberi maklum balas pertanyaan dalam 1-2 jam dan menghantar sebut harga
Sampel
Sampel percuma akan dihantar untuk menyemak kualiti produk sebelum pengeluaran bluk
Pengeluaran
sahkan spesifikasi produk sekali lagi, kemudian aturkan pengeluaran
Pesanan
Buat pesanan sebaik sahaja anda mengesahkan sampel
Pengujian
Pasukan QC kami akan memeriksa kualiti produk sebelum penghantaran
Pembungkusan
pembungkusan produk mengikut keperluan
Memuatkan
Memuatkan produk siap ke bekas pelanggan
Menerima
Menerima pesanan anda
Mengapa Pilih Kami
•25 tahun pengalaman mengeksport & 20 tahun pengalaman pembuatan
•Kilang meliputi kawasan seluas kira-kira 8000m²
•Pada tahun 2021, semua jenis peralatan pengeluaran canggih telah digantikan, termasuk mesin pengisian serbuk, mesin pengecutan paip, peralatan lenturan paip, dan sebagainya.
•Purata output harian adalah kira-kira 15000pcs
• Pelanggan Koperasi yang berbeza
•Penyesuaian bergantung pada keperluan anda
Sijil
Produk Berkaitan
Gambar Kilang
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













