| Nama Produk | Wayar Pemanas Penyejukbekuan Getah Silikon Berkualiti Tinggi |
| Diameter dawai | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, atau disesuaikan |
| Kuasa | 5W/M, 10W/M, 20W/M, 25W/M, atau tersuai |
| Voltan | 110V-230V |
| Bahan | Getah silikon |
| Panjang | 0.5m, 1m, 2m, 3m, atau tersuai |
| Panjang dawai plumbum | standard ialah 1000mm, atau tersuai |
| Warna | putih, merah, atau disesuaikan. (warna standard ialah merah) |
| Meterai yang dimet | kepala getah atau boleh dikecilkan |
| Jenis terminal | disesuaikan |
| Pensijilan | CE |
| Wayar pemanasan | Wayar Nikrom atau CuNi |
| Suhu Permukaan Maks | 200℃ |
| Suhu permukaan minimum | -30℃ |
| 1. Untuk Wayar Pemanas Penyejukbekuan (produk pautan), bahagian penyambung wayar pemanasan dan wayar plumbum dimeteraikan dengan diperbuat daripada pengedap tekanan panas kepala getah, dengan cara ini mempunyai kesan kalis air yang baik, jika anda akan menggunakan wayar pemanasan untuk pencairan, ini adalah cara terbaik. Selain itu, kami juga mempunyai cara pengedap melalui tiub pengecut, kami akan menggunakan tiub pengecut dinding berganda untuk bahagian penyambung, dinding dalam mempunyai gam dan juga mempunyai kesan kalis air. 2. Wayar pemanas cair kami tidak mempunyai yang standard, panjang wayar pemanasan, panjang wayar plumbum, kuasa dan voltan semuanya boleh disesuaikan mengikut keperluan pelanggan. 3. Kami juga mempunyai dawai pemanas nyahbeku penyejukan dengan lapisan jalinan, mempunyai dawai pemanasan jalinan gentian kaca dan dawai pemanas jalinan keluli tahan karat dan dawai pemanas bertebat jalinan aluminium, semua spesifikasi juga boleh disesuaikan. | |
Panjang dawai pemanasan getah silikon boleh disesuaikan mengikut keperluan pelanggan, diameter dawai biasanya 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, dan sebagainya. Bahagian penyambung dawai plumbum dan dawai pemanasan diperbuat daripada pengedap tekanan panas kepala getah, terutamanya digunakan dalam bingkai pintu peti sejuk atau pencairan plat air, dengan kesan kalis air yang baik. Pemanas dawai pencairan juga boleh menambah jalinan gentian kaca, jalinan keluli tahan karat dan jalinan aluminium pada permukaan lapisan silikon. Ia boleh meningkatkan ketahanan permukaan pencairan dan pemanasan dan menghalang objek tajam daripada memotong. Pemanas dawai silikon boleh menahan suhu tinggi dan rendah -30-200 ℃, rintangan penuaan, rintangan asid dan alkali, prestasi kalis air dan pelbagai sifat elektrik telah digunakan pada kabel getah silikon, dan hayat perkhidmatannya lebih lama.
Terutamanya sesuai untuk kawasan sejuk, fungsi utama tali pinggang pemanasan getah silikon solar adalah penebat paip air panas, pencairan, salji dan fungsi lain. Wayar pemanas getah silikon mempunyai suhu tinggi, rintangan sejuk, rintangan penuaan dan ciri-ciri lain.
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.












