| Nama Produk | Kabel Pemanasan Nyahbeku Jalinan Gentian Kaca Silikon Berkualiti Tinggi |
| Diameter dawai | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm |
| Bahan penebat | getah silikon |
| Bahan lapisan tocang | gentian kaca |
| Panjang dawai pemanasan | disesuaikan |
| panjang dawai plumbum | 1000mm, atau tersuai |
| Voltan | 110-230V |
| Kuasa | 5-40W setiap meter |
| Pakej | satu pemanas dengan satu beg |
| MOQ | 100 keping |
| Pensijilan | CE |
| 1. Pemanas dawai silikon cair boleh disesuaikan mengikut keperluan pengguna, tiada maklumat standard mengenai adat; 2. Wayar pemanasan elektrik kami mempunyai wayar pemanasan silikon dan wayar pemanasan pvc, suhu permukaan maksimum wayar pemanasan silikon ialah 250℃, dan suhu permukaan maksimum wayar pemanasan PVC ialah 105℃. 2. Wayar plumbum pemanas nyahbeku boleh dipilih daripada dawai plumbum silikon, dawai plumbum 18/20AWG dan dawai ead gentian kaca. | |
Pemanas dawai penyahbekuan sesuai untuk aplikasi pemanasan fleksibel yang memerlukan penebat lengkap, termasuk aplikasi dalam persekitaran yang terbenam sepenuhnya atau kelembapan tinggi.
Wayar pemanasan silikon terdiri daripada dawai rintangan yang dililit pada gentian kaca, dan penggunaan penebat berganda PVC, silikon, silikon + PVC, dan boleh menambah jalinan gentian kaca di luar lapisan penebat untuk melindungi lapisan penebat.
Mengikut persekitaran penggunaan sebenar pelanggan dan keperluan teknikal, kami menyediakan penyelesaian paling profesional untuk mengoptimumkan saiz produk, sambungan dan sistem pelarasan.
Wayar pemanasan cair silikon elektrik merupakan penyelesaian paling popular untuk mencairkan peralatan peti sejuk industri dan domestik. Pada masa yang sama, ia juga digunakan sebagai pemanasan anti-beku untuk sinki saliran dan air cair dalam industri penyejukan.
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314
















