Parameter Produk
| Nama Produk | Pemanas Kotak Engkol Tali Pinggang Pemanas |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Bahan | getah silikon |
| Lebar tali pinggang | 14mm, 20mm, 25mm, dan sebagainya. |
| Panjang tali pinggang | Disesuaikan |
| Voltan tahan | 2,000V/min |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Gunakan | Tali pinggang pemanas kotak engkol |
| Panjang dawai plumbum | 1000mm, atau tersuai |
| Pakej | satu pemanas dengan satu beg |
| Kelulusan | CE |
| Jenis terminal | Disesuaikan |
| Lebar Pemanas Kotak Engkol Belt Pemanas boleh dibuat 14mm, 20mm, 25mm, 30mm, dan sebagainya.tali pinggang pemanasan silikonboleh digunakan untuk penyahbekuan pemampat penghawa dingin atau silinder kipas penyejuk.tali pinggang pemanas kotak engkolpanjang boleh disesuaikan mengikut keperluan pelanggan. | |
Konfigurasi Produk
Tali pinggang pemanasan getah silikon dibahagikan kepada dua jenis mengikut penggunaannya: tali pinggang pemanasan elektrik saluran paip, tali pinggang pemanas kotak engkol pemampat penghawa dingin. Elemen pemanasan disusun dawai rintangan aloi kromium nikel, pemanasan cepat, suhu seragam, lapisan penebat menggunakan rintangan suhu tinggi dan rendah, anti-karat, penebat tinggi, rintangan penuaan getah silikon dan kain gentian bukan kimia, getah buih import dan bahan lain, dengan lapisan, lapisan penebat pertengahan, lapisan pelindung luar tiga lapisan, rintangan haba yang baik, prestasi penebat yang boleh dipercayai, fleksibiliti, boleh dipanaskan objek * sentuhan rapat, kecekapan haba yang tinggi, mudah digunakan, boleh dililit terus pada permukaan bahagian yang dipanaskan.
Fungsi Produk
Fungsi dan fungsi pemanas kotak engkol tali pinggang pemanasan
1. Dalam keadaan sejuk, pemeluwapan minyak transmisi badan penghawa dingin akan menjejaskan permulaan normal unit. Pemanas kotak engkol tali pinggang pemanas pemampat penghawa dingin boleh menggalakkan pemanasan haba minyak dan membantu unit bermula secara normal.
2. Lindungi pemampat pada musim sejuk supaya terbuka tanpa kerosakan, dan panjangkan hayat perkhidmatan. (Pada musim sejuk, minyak mengembun dan mengeras di dalam mesin, yang akan menyebabkan geseran keras dan merosakkan pemampat apabila ia dibuka).
Proses Pengeluaran
Perkhidmatan
Membangunkan
menerima spesifikasi, lukisan dan gambar produk
Petikan
pengurus memberi maklum balas pertanyaan dalam 1-2 jam dan menghantar sebut harga
Sampel
Sampel percuma akan dihantar untuk menyemak kualiti produk sebelum pengeluaran bluk
Pengeluaran
sahkan spesifikasi produk sekali lagi, kemudian aturkan pengeluaran
Pesanan
Buat pesanan sebaik sahaja anda mengesahkan sampel
Pengujian
Pasukan QC kami akan memeriksa kualiti produk sebelum penghantaran
Pembungkusan
pembungkusan produk mengikut keperluan
Memuatkan
Memuatkan produk siap ke bekas pelanggan
Menerima
Menerima pesanan anda
Mengapa Pilih Kami
•25 tahun pengalaman mengeksport & 20 tahun pengalaman pembuatan
•Kilang meliputi kawasan seluas kira-kira 8000m²
•Pada tahun 2021, semua jenis peralatan pengeluaran canggih telah digantikan, termasuk mesin pengisian serbuk, mesin pengecutan paip, peralatan lenturan paip, dan sebagainya.
•Purata output harian adalah kira-kira 15000pcs
• Pelanggan Koperasi yang berbeza
•Penyesuaian bergantung pada keperluan anda
Sijil
Produk Berkaitan
Gambar Kilang
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














