| Nama Produk | Peti Sejuk Pemanas Nyahbeku |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tiub | 6.5mm |
| Panjang | 350mm, 380mm, 410mm, 450mm, dan sebagainya. |
| Voltan tahan dalam air | 2,000V/min (suhu air biasa) |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Gunakan | Elemen Pemanasan Nyahbeku |
| Bahan tiub | Keluli tahan karat 304 |
| Terminal | disesuaikan |
| Kelulusan | CE/CQC |
| Kami mempunyai dua jenis pemanas nyahbeku peti sejuk, satu pemanas nyahbeku mempunyai wayar plumbum dan satu lagi tidak. Panjang tiub yang biasanya kami hasilkan adalah 10 inci hingga 26 inci (380mm, 410mm, 450mm, 460mm, dll.). Harga pemanas nyahbeku dengan plumbum adalah berbeza daripada tanpa plumbum, sila hantar gambar untuk mengesahkan sebelum pertanyaan. | |
Reka bentuk baharu yang dipanggil pemanas nyahbeku peti sejuk bertujuan untuk menangani isu kesan penyejukan yang tidak mencukupi akibat ketidakupayaan peti sejuk yang berbeza untuk nyahbeku dengan betul. Tiub keluli tahan karat digunakan untuk membuat pemanas nyahbeku. Sebarang bentuk boleh dipintal keluar dari kedua-dua hujungnya untuk memenuhi keperluan pengguna. Kondenser, kipas penyejuk dan nyahbeku yang dikawal secara elektrik di bahagian bawah dulang pengumpulan air semuanya terletak di dalam kepingan. Ciri-cirinya termasuk kapasiti beban lampau yang kuat, kebocoran yang sedikit, kestabilan yang boleh dipercayai, hayat perkhidmatan yang lebih lama, rintangan kakisan, prestasi penebat yang luar biasa, kekuatan elektrik yang tinggi dan kesan nyahbeku yang baik. Paten kebangsaan telah diperoleh oleh Rubber Head. Keselamatan yang unggul, penutupan yang boleh dipercayai, kalis kelembapan.
Tujuan elemen pemanasan nyahbeku adalah untuk membuang ais secara berkesan daripada pelbagai jenis peti sejuk beku dan peti sejuk. Keluli tahan karat digunakan sebagai bahan asas untuk sebarang bentuk yang sesuai dengan keperluan pengguna. Produk ini mempunyai rintangan penebat yang baik, rintangan kakisan, haus dan lusuh, dan penyahbekuan yang berkesan. Menjalankan prestasi kalis lembap yang dimeteraikan pada bahagian akhir yang telah diberikan paten kebangsaan adalah boleh dipercayai dan selamat.
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















