| Nama Produk | Pemanas Kerajang Aluminium Peti Sejuk |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Bentuk | bulat, segi empat tepat, segi tiga, atau tersuai |
| Voltan | 12V-230V |
| Kuasa | disesuaikan |
| Voltan tahan | 2,000V/min (suhu air biasa) |
| Bahan dawai plumbum | Getah silikon, PVC, dan sebagainya. |
| Gunakan | Pemanas Kerajang Aluminium Peti Sejuk |
| Panjang dawai plumbum | Disesuaikan |
| Pakej | karton |
| Kelulusan | CE |
| Pemanas Kerajang Aluminium Peti Sejuk diperbuat daripada dawai pemanasan silikon atau dawai pemanasan PVC sebagai pembawa pemanasan, dan dawai pemanasan diletakkan rata pada pita kerajang aluminium. Saiz Pemanas Kerajang Nyahbeku Aluminium Peti Sejuk boleh disesuaikan mengikut keperluan pelanggan. | |
Pemanas kerajang aluminium– dawai pemanasan dilekatkan pada kerajang aluminium. Kerajang bertindak sebagai konduktor haba. Pemanas kerajang aluminium mempunyai pelbagai kegunaan kerana fleksibiliti, rintangan terhadap kelembapan, ketahanan terhadap kelembapan, ketahanan dan harga yang menjimatkan. Peti sejuk bebas fros yang paling biasa digunakan. Pemanas cermin, adalah peralatan elektrik kecil dan pemanas penyahbekuan daripada pelbagai jenis bergantung pada aplikasi, suhu yang diperlukan, ketumpatan kuasa, pembinaan dll.
1. Penyelesaian yang menjimatkan
2. Spesifikasi boleh disesuaikan sebagai keperluan
3. Sentuhan permukaan yang lebih baik
4. Panaskan kawasan permukaan yang luas
5. Pemindahan haba yang lebih baik
6. Jangka hayat lapangan yang panjang
7. Kos pembangunan yang rendah
8. Tiada peralatan khas
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













