Parameter Produk
| Nama Produk | Pemanas Pintu Bilik Pembeku |
| Bahan Penebat | Getah silikon |
| Diameter dawai | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, dan sebagainya. |
| Panjang pemanasan | disesuaikan |
| Panjang dawai plumbum | 1000mm, atau tersuai |
| Warna | putih, kelabu, merah, biru, dan sebagainya. |
| MOQ | 100 keping |
| Voltan tahan dalam air | 2,000V/min (suhu air biasa) |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Gunakan | dawai pemanas deforst bingkai pintu |
| Pensijilan | CE |
| Pakej | satu pemanas dengan satu beg |
| Panjang, voltan dan kuasa Pemanas Pintu Bilik Peti Sejuk boleh disesuaikan mengikut keperluan. Diameter dawai boleh dipilih 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, dan 4.0mm. Permukaan dawai boleh dijalin dengan kaca firber, aluminium atau keluli tahan karat. Yangpemanas wayar cairBahagian pemanasan dengan penyambung dawai plumbum boleh dimeteraikan dengan kepala getah atau tiub pengecut berdinding dua, anda boleh memilih mengikut keperluan penggunaan anda sendiri. | |
Konfigurasi Produk
Haba yang dihasilkan oleh pemanas pintu bilik Peti Sejuk memanaskan udara di sekitar bingkai pintu untuk mencapai kesan mengawal suhu. Secara amnya, wayar pemanasan akan menghasilkan sejumlah haba melalui arus, meningkatkan suhu di sekitar bingkai pintu kepada suhu tertentu, untuk mencapai tujuan mengawal suhu. Wayar pemanasan bingkai pintu simpanan sejuk adalah untuk mengelakkan bingkai pintu simpanan sejuk akibat aising atau penyejukan cepat yang disebabkan oleh langkah pengedap dan penebat yang lemah.Untuk mengelakkan bingkai pintu storan sejuk daripada membeku dan penyejukan cepat yang mengakibatkan pengedap yang lemah, wayar pemanasan biasanya ditambah di sekeliling bingkai pintu storan sejuk.
Mengapa menggunakan pemanas pintu bilik penyejuk beku?
Kerana suhu di dalam storan sejuk adalah sangat rendah, dan storan sejuk di luar biasanya suhu bilik biasa. Perbezaan suhu yang besar ini boleh menyebabkan masalah. Apabila pintu storan sejuk ditutup, ia mudah untuk mengembun atau membeku di sekitar bingkai pintu storan sejuk disebabkan oleh perbezaan suhu. Pemeluwapan sejuk dan fros ini, jika tidak dirawat, boleh menjadi masalah. Di satu pihak, ia akan menjejaskan ketat pintu storan sejuk, supaya kesan penebat haba storan sejuk berkurangan dengan ketara. Sebaliknya, jangka masa yang lama juga boleh merosakkan struktur bingkai pintu dan pintu.
Gambar Kilang
Proses Pengeluaran
Perkhidmatan
Membangunkan
menerima spesifikasi, lukisan dan gambar produk
Petikan
pengurus memberi maklum balas pertanyaan dalam 1-2 jam dan menghantar sebut harga
Sampel
Sampel percuma akan dihantar untuk menyemak kualiti produk sebelum pengeluaran bluk
Pengeluaran
sahkan spesifikasi produk sekali lagi, kemudian aturkan pengeluaran
Pesanan
Buat pesanan sebaik sahaja anda mengesahkan sampel
Pengujian
Pasukan QC kami akan memeriksa kualiti produk sebelum penghantaran
Pembungkusan
pembungkusan produk mengikut keperluan
Memuatkan
Memuatkan produk siap ke bekas pelanggan
Menerima
Menerima pesanan anda
Mengapa Pilih Kami
•25 tahun pengalaman mengeksport & 20 tahun pengalaman pembuatan
•Kilang meliputi kawasan seluas kira-kira 8000m²
•Pada tahun 2021, semua jenis peralatan pengeluaran canggih telah digantikan, termasuk mesin pengisian serbuk, mesin pengecutan paip, peralatan lenturan paip, dan sebagainya.
•Purata output harian adalah kira-kira 15000pcs
• Pelanggan Koperasi yang berbeza
•Penyesuaian bergantung pada keperluan anda
Sijil
Produk Berkaitan
Gambar Kilang
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













