Parameter Produk
| Nama Produk | Kabel Pemanas Pintu Bilik Pembeku |
| Bahan Penebat | Getah silikon |
| Diameter dawai | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, dan sebagainya. |
| Panjang pemanasan | disesuaikan |
| Panjang dawai plumbum | 1000mm, atau tersuai |
| Warna | putih, kelabu, merah, biru, dan sebagainya. |
| MOQ | 100 keping |
| Voltan tahan dalam air | 2,000V/min (suhu air biasa) |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Gunakan | wayar pemanasan cair |
| Pensijilan | CE |
| Pakej | satu pemanas dengan satu beg |
| Panjang kabel, voltan dan kuasa Pemanas Pintu Bilik Peti Sejuk boleh disesuaikan mengikut keperluan. Diameter dawai boleh dipilih 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, dan 4.0mm. Permukaan dawai boleh dijalin dengan kaca firber, aluminium atau keluli tahan karat. Yangpemanas wayar cairBahagian pemanasan dengan penyambung dawai plumbum boleh dimeteraikan dengan kepala getah atau tiub pengecut berdinding dua, anda boleh memilih mengikut keperluan penggunaan anda sendiri. | |
Konfigurasi Produk
Peranan kabel pemanas pintu bilik peti sejuk beku terutamanya digunakan untuk memanaskan pintu, mengelakkan bingkai pintu peti sejuk daripada membeku, mengakibatkan pintu peti sejuk tidak dapat dibuka. Jadi jika ia rosak, adalah lebih baik untuk membaiki atau menggantikannya. Kerana peti sejuk itu sendiri adalah badan penyejukan, suhu dalaman adalah rendah, dan dalam kes kelembapan udara yang tinggi, bahagian-bahagian di sekeliling kotak peti sejuk akan terkondensasi. Apabila pintu dibuka, perolakan gas panas dan sejuk, pemeluwapan di sekeliling badan pintu, untuk mengelakkan atau memperlahankan kawasan basah dan musim hujan, situasi di atas, peti sejuk isi rumah dalam kitaran penyejukan untuk meningkatkan peranti anti-embun, dipasang pada kedua-dua belah pintu dan bahagian tengah, penggunaan haba paip anti-embun, mengurangkan perbezaan suhu antara kotak dan persekitaran luar, untuk mengurangkan dan menghapuskan pemeluwapan. Oleh itu, apabila peti sejuk berjalan, terdapat haba di sekeliling pintu. Walau bagaimanapun, kabel pemanas pintu bilik peti sejuk beku ini, sama ada seragam atau tidak sekata, tidak memberi kesan kepada hayat cangkerang peti sejuk.
Aplikasi Produk
Gambar Kilang
Proses Pengeluaran
Perkhidmatan
Membangunkan
menerima spesifikasi, lukisan dan gambar produk
Petikan
pengurus memberi maklum balas pertanyaan dalam 1-2 jam dan menghantar sebut harga
Sampel
Sampel percuma akan dihantar untuk menyemak kualiti produk sebelum pengeluaran bluk
Pengeluaran
sahkan spesifikasi produk sekali lagi, kemudian aturkan pengeluaran
Pesanan
Buat pesanan sebaik sahaja anda mengesahkan sampel
Pengujian
Pasukan QC kami akan memeriksa kualiti produk sebelum penghantaran
Pembungkusan
pembungkusan produk mengikut keperluan
Memuatkan
Memuatkan produk siap ke bekas pelanggan
Menerima
Menerima pesanan anda
Mengapa Pilih Kami
•25 tahun pengalaman mengeksport & 20 tahun pengalaman pembuatan
•Kilang meliputi kawasan seluas kira-kira 8000m²
•Pada tahun 2021, semua jenis peralatan pengeluaran canggih telah digantikan, termasuk mesin pengisian serbuk, mesin pengecutan paip, peralatan lenturan paip, dan sebagainya.
•Purata output harian adalah kira-kira 15000pcs
• Pelanggan Koperasi yang berbeza
•Penyesuaian bergantung pada keperluan anda
Sijil
Produk Berkaitan
Gambar Kilang
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














