| Nama Produk | Tiub Pemanasan Cair Beku Peti Sejuk |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Diameter tiub | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, dan sebagainya. |
| Bentuk | Jenis lurus, U, AA, atau tersuai |
| Saiz | adat |
| Voltan tahan dalam air | 2,000V/min (suhu air biasa) |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Gunakan | Elemen Pemanasan Nyahbeku |
| Kaedah pengedap | Getah silikon atau tiub boleh susut |
| Bahan tiub | Keluli tahan karat 304,312, dan sebagainya. |
| Kelulusan | CCC/CE/CQC |
| Spesifikasi tiub pemanasan nyahbeku peti sejuk beku boleh disesuaikan mengikut keperluan pelanggan, kami boleh menghasilkan tiub pemanasan nyahbeku mengikut gambar, sampel atau lukisan pelanggan, diameter tiub boleh dipilih 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm dan sebagainya. Panjang tiub kami boleh dibuat lebih daripada 7M satu tiub. | |
Tiub pemanasan elektrik penyahbekuan merupakan aksesori yang sangat penting dalam peti sejuk, peti sejuk beku dan gudang ais. Tiub pemanasan tiub penyahbekuan boleh menyelesaikan masalah ais beku peti sejuk dalam masa yang singkat dan meningkatkan kesan penyejukan peralatan penyejukan.
Tiub pemanasan nyahbeku peti sejuk ditutup dengan tiub keluli tahan karat bulat 304, dan kemudian dawai rintangan dimasukkan ke dalam cangkerang logam berongga, dan serbuk MgO di antara dawai rintangan dan cangkerang logam berongga diisi rapat, dan sambungan silikon akhirnya dimeteraikan.
Ini adalah proses pengeluaran dan komponen utama pemanas nyahbeku. Khususnya, serbuk MgO yang diisi memainkan peranan sebagai penebat dan pengaliran haba, dan merupakan bahan penting untuk mengelakkan tiub pemanasan elektrik nyahbeku daripada menjadi konduktif dan tidak bocor dalam persekitaran lembap. Indentor silikon tuangan mati sangat ketat dan tidak bocor dan mengalirkan elektrik. Wayar plumbum tiub pemanasan elektrik nyahbeku adalah dawai silikon, yang juga kalis air.
Diameter biasa tiub pemanasan penyahbekuan ialah 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm dan sebagainya. Bentuk dan saiz pemanas penyahbekuan juga boleh disesuaikan mengikut saiz persekitaran penggunaan.
Tiub pemanasan nyahbeku digunakan secara meluas dalam peralatan penyejukan seperti peti sejuk, penyejuk, penyejat, dan pemanas nyahbeku boleh dibenamkan dengan mudah dalam penyejuk udara dan sirip kondenser untuk tujuan nyahbeku.
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














