Parameter Produk
| Nama Produk | Elemen Pemanasan Tiub Rendaman Flange |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tiub | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, dan sebagainya. |
| Bentuk | lurus, bentuk U, bentuk W, dan sebagainya. |
| Voltan tahan | 2,000V/min |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Gunakan | Elemen Pemanasan Rendaman |
| Panjang tiub | 300-7500mm |
| Bentuk | disesuaikan |
| Kelulusan | CE/CQC |
| Jenis terminal | Disesuaikan |
| YangPemanas Rendaman Air TiubBahan kami mempunyai keluli tahan karat 201 dan keluli tahan karat 304, saiz bebibir mempunyai DN40 dan DN50, kuasa dan panjang tiub boleh disesuaikan sebagai keperluan. | |
Konfigurasi Produk
Yangtiub pemanasan rendaman bebibirterdiri daripada pelbagai tiub pemanasan yang dikimpal pada bebibir untuk pemanasan berpusat. Ia digunakan terutamanya untuk pemanasan dalam tangki larutan terbuka dan tertutup serta sistem peredaran. Ia mempunyai kelebihan berikut:
1, kuasa permukaan adalah besar, supaya beban permukaan pemanasan udara 2 hingga 4 kali ganda;
2, paip pemanasan bebibir mempunyai struktur yang sangat padat dan padat. Kerana keseluruhannya pendek dan padat, ia mempunyai kestabilan yang baik dan tiada sokongan diperlukan untuk pemasangan.
Tiub pemanas rendaman bebibir(juga dikenali sebagai pemanas elektrik pasang masuk): Ia adalah penggunaan elemen pemanasan elektrik berbentuk tiub U, mengikut spesifikasi reka bentuk media pemanasan yang berbeza, mengikut keperluan konfigurasi kuasa yang dipasang pada penutup bebibir, dimasukkan ke dalam bahan yang hendak dipanaskan, elemen pemanasan apabila kerja sejumlah besar pengaliran haba ke medium yang dipanaskan untuk meningkatkan suhu medium, untuk memenuhi keperluan proses yang diperlukan. Apabila suhu medium mencapai nilai yang ditetapkan yang diperlukan oleh proses, sistem kawalan melaraskan kuasa output pemanas elektrik mengikut isyarat sensor suhu, dan menyedari kawalan suhu beban rintangan elemen pemanasan selepas operasi PID. Jadikan suhu medium seragam untuk memenuhi keperluan yang diperlukan; Apabila elemen pemanasan melebihi suhu atau paras cecair rendah, peranti perlindungan interlock elemen pemanasan segera memotong bekalan kuasa pemanasan untuk mengelakkan pembakaran elemen pemanasan dan memanjangkan hayat perkhidmatan.
Aplikasi Produk
Paip pemanasan bebibirterutamanya digunakan untuk penebat haba dan pemanasan bahan dalam pelbagai tangki simpanan, bekas dan tangki bahan api dalam petroleum, kimia, makanan, jentera dan industri lain. Mod sambungan boleh menjadi pengedap muka bebibir atau berulir.
Bengkel JINGWEI
Proses Pengeluaran
Perkhidmatan
Membangunkan
menerima spesifikasi, lukisan dan gambar produk
Petikan
pengurus memberi maklum balas pertanyaan dalam 1-2 jam dan menghantar sebut harga
Sampel
Sampel percuma akan dihantar untuk menyemak kualiti produk sebelum pengeluaran bluk
Pengeluaran
sahkan spesifikasi produk sekali lagi, kemudian aturkan pengeluaran
Pesanan
Buat pesanan sebaik sahaja anda mengesahkan sampel
Pengujian
Pasukan QC kami akan memeriksa kualiti produk sebelum penghantaran
Pembungkusan
pembungkusan produk mengikut keperluan
Memuatkan
Memuatkan produk siap ke bekas pelanggan
Menerima
Menerima pesanan anda
Mengapa Pilih Kami
•25 tahun pengalaman mengeksport & 20 tahun pengalaman pembuatan
•Kilang meliputi kawasan seluas kira-kira 8000m²
•Pada tahun 2021, semua jenis peralatan pengeluaran canggih telah digantikan, termasuk mesin pengisian serbuk, mesin pengecutan paip, peralatan lenturan paip, dan sebagainya.
•Purata output harian adalah kira-kira 15000pcs
• Pelanggan Koperasi yang berbeza
•Penyesuaian bergantung pada keperluan anda
Sijil
Produk Berkaitan
Gambar Kilang
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















