| Nama Produk | Elemen Pemanasan Tiub Bersirip |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tiub | 6.5mm 8.0mm 10.7mm |
| Bahan | SUS304,310,312 |
| Voltan tahan dalam air | 2,000V/min (suhu air biasa) |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Gunakan | Elemen Pemanasan Bersirip |
| Sahpe | Lurus, bentuk U, bentuk W, atau tersuai |
| Saiz | disesuaikan |
| Kelulusan | CQC/CE |
| Terminal | dengan bebibir, atau dengan dawai plumbum |
| Spesifikasi Elemen Pemanasan Tiub Bersirip boleh disesuaikan mengikut keperluan pelanggan, saiz, bentuk, kuasa dan voltan boleh disesuaikan seperti lukisan atau sampel atau gambar. Tiub pemanasan bersirip adalah berdasarkan tiub pemanasan elektrik asal dengan kepingan penggulungan keluli tahan karat yang berliku, yang meningkatkan fungsi pelesapan haba tiub pemanasan semasa pemanasan, jadi kuasa elemen pemanasan tiub bersirip adalah lebih tinggi daripada tiub pemanasan keluli tahan karat konvensional. Bentuk tiub pemanas bersirip biasanya kami buat lurus tunggal, lurus berganda, bentuk U, bentuk W, dan kami juga boleh membuat beberapa bentuk khas, dan bentuk ini perlu menghantar lukisan kepada kami sebelum menghasilkan atau membuat pertanyaan. | |
Tiub pemanas bersirip dibuat dengan membuat wayar pemanasan elektrik menjadi bentuk pegas mengikut rintangan yang diperlukan, dan kemudian meletakkannya di kedudukan tengah di dalam tiub. Jurang antara wayar pemanasan elektrik dan dinding tiub diisi dengan serbuk magnesium oksida yang sangat penebat, dan kemudian ditutup dengan gel silikon. Beginilah cara tiub pemanasan elektrik dibuat. Disebabkan harganya yang rendah, penggunaan yang mudah, dan sifatnya yang bebas pencemaran, ia digunakan secara meluas dalam banyak keadaan.
1. industri kimia bahan kimia yang dipanaskan, beberapa pengeringan serbuk di bawah tekanan tertentu, proses kimia dan pengeringan jet perlu dicapai melalui tiub pemanasan elektrik bersirip.
2. pemanasan hidrokarbon, termasuk minyak mentah petroleum, minyak berat, minyak bahan api, minyak haba, minyak pelincir, parafin.
3. air proses, stim panas lampau, garam lebur, gas nitrogen (udara), gas air dan cecair lain yang perlu dipanaskan.
4. kerana pemanas tiub bersirip menggunakan struktur kalis letupan yang canggih, peralatan ini boleh digunakan secara meluas dalam platform kimia, ketenteraan, minyak, gas asli, luar pesisir, kapal, kawasan perlombongan dan tempat kalis letupan yang lain.
Ia digunakan secara meluas dalam pembuatan jentera, automobil, tekstil, makanan, peralatan rumah dan industri lain, terutamanya dalam industri penghawa dingin dan langsir udara. Menurut laporan, elemen pemanasan tiub bersirip sangat baik untuk memanaskan minyak dan minyak bahan api. Pemanas elektrik bersirip digunakan secara meluas dalam industri dan industri kimia, yang jelas bagi semua orang. Pemilihan paip haba elektrik bersirip juga sangat penting.
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













