Parameter Produk
| Nama Produk | Pemanas Tiub Bersirip |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tiub | 6.5mm, 8.0mm, dan sebagainya |
| Bentuk | Lurus, bentuk U, bentuk W, atau disesuaikan |
| Voltan tahan | 2,000V/min |
| Rintangan bertebat | 750MOhm |
| Gunakan | Elemen Pemanasan Bersirip |
| Terminal | Kepala getah, bebibir |
| Panjang | Disesuaikan |
| Kelulusan | CE, CQC |
| Bentuk Pemanas Tiub Bersirip biasanya kami buat dengan bentuk lurus, bentuk U, bentuk W, kami juga boleh menyesuaikan beberapa bentuk khas mengikut keperluan. Kebanyakan pelanggan memilih kepala tiub dengan bebibir, jika anda menggunakan elemen pemanasan bersirip pada penyejuk unit atau peralatan penyahcairan lain, mungkin anda boleh memilih pengedap kepala dengan getah silikon, cara pengedap ini mempunyai kalis air yang terbaik. | |
Konfigurasi Produk
Elemen pemanas tiub bersirip ialah sink haba logam yang dibalut di sekeliling permukaan elemen pemanas asal. Ini meningkatkan luas pelesapan haba sebanyak dua hingga tiga kali ganda berbanding elemen biasa; dalam erti kata lain, beban kuasa permukaan elemen sink haba sirip adalah tiga hingga empat kali ganda daripada elemen biasa. Kehilangan haba sebenar pemanas tiub bersirip berkurangan apabila panjangnya diturunkan. Kenaikan suhu yang cepat, penjanaan haba yang seragam, prestasi pelesapan haba yang baik, kecekapan haba yang tinggi, hayat perkhidmatan yang panjang, saiz peranti pemanas yang kecil, dan kos yang murah adalah kelebihannya di bawah keadaan kuasa yang sama.
Pilih Bentuk
Aplikasi Produk
1. Proses pemanasan dan pengeringan
Ketuhar industri, terowong pengeringan dan peralatan rawatan haba hanyalah beberapa daripada banyak industri yang menggunakan pemanas tiub bersirip untuk operasi pemanasan dan pengeringan. Ia sesuai untuk aplikasi ini kerana penghasilan suhu tinggi yang cepat dan berkesan.
2. Industri bahan kimia dan pemprosesan
Cecair, gas dan tangki simpanan dipanaskan menggunakan elemen pemanasan bersirip keluli tahan karat dalam industri kimia dan perindustrian. Ia sering ditemui dalam tangki simpanan, menara penyulingan dan reaktor kimia. Kawalan suhu tepat pemanas bersirip ini menjamin keadaan proses yang ideal dan output yang berkualiti tinggi.
Proses Pengeluaran
Perkhidmatan
Membangunkan
menerima spesifikasi, lukisan dan gambar produk
Petikan
pengurus memberi maklum balas pertanyaan dalam 1-2 jam dan menghantar sebut harga
Sampel
Sampel percuma akan dihantar untuk menyemak kualiti produk sebelum pengeluaran bluk
Pengeluaran
sahkan spesifikasi produk sekali lagi, kemudian aturkan pengeluaran
Pesanan
Buat pesanan sebaik sahaja anda mengesahkan sampel
Pengujian
Pasukan QC kami akan memeriksa kualiti produk sebelum penghantaran
Pembungkusan
pembungkusan produk mengikut keperluan
Memuatkan
Memuatkan produk siap ke bekas pelanggan
Menerima
Menerima pesanan anda
Mengapa Pilih Kami
•25 tahun pengalaman mengeksport & 20 tahun pengalaman pembuatan
•Kilang meliputi kawasan seluas kira-kira 8000m²
•Pada tahun 2021, semua jenis peralatan pengeluaran canggih telah digantikan, termasuk mesin pengisian serbuk, mesin pengecutan paip, peralatan lenturan paip, dan sebagainya.
•Purata output harian adalah kira-kira 15000pcs
• Pelanggan Koperasi yang berbeza
•Penyesuaian bergantung pada keperluan anda
Sijil
Produk Berkaitan
Gambar Kilang
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














