Konfigurasi Produk
Berbeza dengan elemen sepunya, iaitu 2 hingga 3 kali ganda isipadu jejari, elemen pemanas bersirip menutupi sirip logam pada permukaan elemen sepunya. Ini meningkat dengan ketara. Berbeza dengan elemen sepunya, iaitu 2 hingga 3 kali ganda isipadu jejari, pemanas udara bersirip menutupi sirip logam pada permukaan elemen sepunya. Ini meningkat dengan ketara. Ini menunjukkan bahawa beban elektrik permukaan elemen Halus adalah tiga hingga empat kali ganda daripada elemen normal.
Secara serentak, suhu meningkat pada kadar yang lebih cepat, haba meningkat pada kadar yang sama, haba meningkat pada kadar yang lebih cepat, kecekapan haba meningkat, tempoh tahun meningkat, dan suhu menurun.
Parameter Produk
| Nama Produk | Elemen pemanasan bersirip |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tiub | 6.5mm, 8.0mm, dan sebagainya |
| Bentuk | Lurus, bentuk U, bentuk W, atau disesuaikan |
| Voltan tahan | 2,000V/min |
| Rintangan bertebat | 750MOhm |
| Gunakan | Elemen Pemanasan Bersirip |
| Terminal | Kepala getah, bebibir |
| Panjang | Disesuaikan |
| Kelulusan | CE, CQC |
| Bentuk elemen pemanasan bersirip biasanya kami buat secara lurus, bentuk U, bentuk W, kami juga boleh menyesuaikan beberapa bentuk khas mengikut keperluan. Kebanyakan pelanggan memilih kepala tiub dengan bebibir, jika anda menggunakan elemen pemanasan bersirip pada penyejuk unit atau peralatan penyahcairan lain, mungkin anda boleh memilih pengedap kepala dengan getah silikon, cara pengedap ini mempunyai kalis air yang terbaik. | |
Pilih Bentuk
Aplikasi Produk
1. Dalam industri kimia, pemanasan kimia, beberapa serbuk yang di bawah tekanan tertentu, proses kimia dan pengeringan melalui pemanasan udara telah siap.
2. Memanaskan karbon hidrokarbon, termasuk minyak biogas, minyak berat, minyak bahan api, minyak tukar panas, minyak pelincir dan parafin.
3. Oleh kerana paip haba elektrik yang telah siap mempunyai struktur canggih yang akan terjejas oleh letupan, peranti ini boleh digunakan secara meluas dalam bidang ramalan letupan, seperti kimia, ketenteraan, minyak, gas asli, papan tanda luar pesisir, kapal dan kawasan tersebut.
Proses Pengeluaran
Perkhidmatan
Membangunkan
menerima spesifikasi, lukisan dan gambar produk
Petikan
pengurus memberi maklum balas pertanyaan dalam 1-2 jam dan menghantar sebut harga
Sampel
Sampel percuma akan dihantar untuk menyemak kualiti produk sebelum pengeluaran bluk
Pengeluaran
sahkan spesifikasi produk sekali lagi, kemudian aturkan pengeluaran
Pesanan
Buat pesanan sebaik sahaja anda mengesahkan sampel
Pengujian
Pasukan QC kami akan memeriksa kualiti produk sebelum penghantaran
Pembungkusan
pembungkusan produk mengikut keperluan
Memuatkan
Memuatkan produk siap ke bekas pelanggan
Menerima
Menerima pesanan anda
Mengapa Pilih Kami
•25 tahun pengalaman mengeksport & 20 tahun pengalaman pembuatan
•Kilang meliputi kawasan seluas kira-kira 8000m²
•Pada tahun 2021, semua jenis peralatan pengeluaran canggih telah digantikan, termasuk mesin pengisian serbuk, mesin pengecutan paip, peralatan lenturan paip, dan sebagainya.
•Purata output harian adalah kira-kira 15000pcs
• Pelanggan Koperasi yang berbeza
•Penyesuaian bergantung pada keperluan anda
Sijil
Produk Berkaitan
Gambar Kilang
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















