Parameter Produk
| Nama Produk | Pemanas Udara Tiub Sirip |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tiub | 6.5mm, 8.0mm, dan sebagainya |
| Bentuk | Lurus, bentuk U, bentuk W, atau disesuaikan |
| Voltan tahan | 2,000V/min |
| Rintangan bertebat | 750MOhm |
| Gunakan | Elemen Pemanasan Bersirip |
| Terminal | Kepala getah, bebibir |
| Panjang | Disesuaikan |
| Kelulusan | CE, CQC |
| Bentuk elemen pemanasan bersirip biasanya kami buat secara lurus, bentuk U, bentuk W, kami juga boleh menyesuaikan beberapa bentuk khas mengikut keperluan. Kebanyakan pelanggan memilih kepala tiub dengan bebibir, jika anda menggunakan elemen pemanasan bersirip pada penyejuk unit atau peralatan penyahcairan lain, mungkin anda boleh memilih pengedap kepala dengan getah silikon, cara pengedap ini mempunyai kalis air yang terbaik. | |
Konfigurasi Produk
Pemanas udara tiub siripmerupakan peralatan pertukaran haba yang paling banyak digunakan dalam penukar haba gas ke cecair. Ia mencapai tujuan meningkatkan pemindahan haba dengan menambah sirip pada tiub pemanasan keluli tahan karat asas biasa. Paip asas boleh terdiri daripada tiub keluli tahan karat dan sirip juga boleh menggunakan jalur keluli tahan karat.
Pemanas tiub sirip menggunakan penggulungan mekanikal, dan permukaan sentuhan antara sirip pemancar dan paip pemancar adalah besar dan ketat, untuk menjamin prestasi pemindahan haba yang baik dan stabil. Rintangan aliran udara adalah kecil, wap atau air panas mengalir melalui paip keluli, dan haba dihantar ke udara yang melalui sirip melalui sirip yang dililit ketat pada paip keluli untuk mencapai kesan pemanasan dan penyejukan udara.
Pilih Bentuk
Ciri Produk
Pemanas udara tiub sirip terutamanya digunakan untuk pemanasan udara dalam sistem pengeringan dan merupakan peralatan utama dalam peranti udara panas. Medium haba yang digunakan dalam radiator boleh jadi wap atau air panas, atau minyak pemindahan haba. Tekanan kerja wap biasanya tidak lebih daripada 0.8Mpa, suhu udara panas adalah di bawah 170°C.
1. Elemen pemanasan bersirip tiubdigunakan untuk pemanas udara, seperti pemanas saluran udara, pemanas ruang, ketuhar, penyahhidrat, dll.
2. Elemen pemanasan bersirip tiub keluli tahan karat dinding berat memberikan perlindungan terhadap persekitaran udara yang menghakis.
3. Sesuaikan saiz, bahan sarung, watt, voltan, mengikut aplikasi.
Proses Pengeluaran
Perkhidmatan
Membangunkan
menerima spesifikasi, lukisan dan gambar produk
Petikan
pengurus memberi maklum balas pertanyaan dalam 1-2 jam dan menghantar sebut harga
Sampel
Sampel percuma akan dihantar untuk menyemak kualiti produk sebelum pengeluaran bluk
Pengeluaran
sahkan spesifikasi produk sekali lagi, kemudian aturkan pengeluaran
Pesanan
Buat pesanan sebaik sahaja anda mengesahkan sampel
Pengujian
Pasukan QC kami akan memeriksa kualiti produk sebelum penghantaran
Pembungkusan
pembungkusan produk mengikut keperluan
Memuatkan
Memuatkan produk siap ke bekas pelanggan
Menerima
Menerima pesanan anda
Mengapa Pilih Kami
•25 tahun pengalaman mengeksport & 20 tahun pengalaman pembuatan
•Kilang meliputi kawasan seluas kira-kira 8000m²
•Pada tahun 2021, semua jenis peralatan pengeluaran canggih telah digantikan, termasuk mesin pengisian serbuk, mesin pengecutan paip, peralatan lenturan paip, dan sebagainya.
•Purata output harian adalah kira-kira 15000pcs
• Pelanggan Koperasi yang berbeza
•Penyesuaian bergantung pada keperluan anda
Sijil
Produk Berkaitan
Gambar Kilang
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














