Parameter Produk
| Nama Produk | Tali Pemanasan Homebrew Fermentasi dengan palam USA |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Kuasa | 20-25W |
| Voltan | 110-230V |
| Bahan | getah silikon |
| Lebar tali pinggang | 14mm dan 20mm |
| Panjang tali pinggang | 900mm |
| Voltan tahan | 2,000V/min |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Gunakan | pemanas minuman rumah |
| Panjang dawai plumbum | 1900mm |
| Pakej | satu pemanas dengan satu beg |
| Kelulusan | CE |
| Palam | Amerika Syarikat, Euro, UK, Australia, dan sebagainya. |
| Yangtali pinggang pemanasan buatan sendiriLebarnya 14mm dan 20mm, panjang tali pinggang ialah 900mm, panjang talian kuasa ialah 1900mm. Palam boleh dipilih dari Amerika Syarikat, UK, Euro, Australia, dan sebagainya. Yangtali pinggang pemanas bir rumahboleh ditambah termostat dimmer atau temperator, seseorang juga menambah jalur suhu semasa menggunakannya. | |
Konfigurasi Produk
Kebanyakantali pinggang pemanas minuman penapaianhanyalah jalur getah dengan elemen pemanasan di dalamnya dan kord kuasa lembut yang melaluinya. Tali pinggang melilit fermenter dan tali ditarik ketat, jadi ia mencengkam fermenter pada ketinggian pilihan anda (lebih lanjut pada masa ini). Kebanyakannyatali pinggang haba pembuatan birmempunyai sumber haba sekitar 20-25 watt, jadi ia agak cekap tenaga dan dalam kebanyakan kes lebih cekap tenaga daripada mentol pijar tradisional. Ini memberikan kalori yang rendah untuk mengelakkan penapaian yis dalam bir secara mengejut.
Turun naik suhu yang besar tidak sihat untuk yis dan boleh menyebabkan yis menghasilkan sebatian perisa yang tidak diingini. Haba ringan dari pad pemanas secara beransur-ansur meningkatkan suhu bir dan mengekalkannya dalam julat yang diperlukan untuk penapaian kebanyakan ale atau wain bergantung pada suhu ambien.
Ciri-ciri Produk
Kejayaan membancuh bir, wain, sider atau kombucha bergantung pada pengekalan suhu pembancuhan yang stabil, yang boleh dicapai dengan pemanas pembancuh di rumah. Hanya sambungkannya dan letakkan penapai pada panel untuk mula menggunakannya.
Keupayaan untuk mengekalkan suhu yang sempurna untuk pemalar penapaian adalah salah satu aspek paling sukar dalam pembuatan bir. Kejayaan pembuatan bir, wain, sider atau kombucha bergantung pada pengekalan suhu pembuatan bir yang stabil, yang akan disediakan oleh tali sawat pemanasan pembuatan bir di rumah. Hanya sambungkannya dan letakkan penapai pada panel untuk mula menggunakannya. Untuk mencapai kawalan suhu akhir, gunakan panel yang dilengkapi dengan pengawal suhu digital dan termometer palam.
Proses Pengeluaran
Perkhidmatan
Membangunkan
menerima spesifikasi, lukisan dan gambar produk
Petikan
pengurus memberi maklum balas pertanyaan dalam 1-2 jam dan menghantar sebut harga
Sampel
Sampel percuma akan dihantar untuk menyemak kualiti produk sebelum pengeluaran bluk
Pengeluaran
sahkan spesifikasi produk sekali lagi, kemudian aturkan pengeluaran
Pesanan
Buat pesanan sebaik sahaja anda mengesahkan sampel
Pengujian
Pasukan QC kami akan memeriksa kualiti produk sebelum penghantaran
Pembungkusan
pembungkusan produk mengikut keperluan
Memuatkan
Memuatkan produk siap ke bekas pelanggan
Menerima
Menerima pesanan anda
Mengapa Pilih Kami
•25 tahun pengalaman mengeksport & 20 tahun pengalaman pembuatan
•Kilang meliputi kawasan seluas kira-kira 8000m²
•Pada tahun 2021, semua jenis peralatan pengeluaran canggih telah digantikan, termasuk mesin pengisian serbuk, mesin pengecutan paip, peralatan lenturan paip, dan sebagainya.
•Purata output harian adalah kira-kira 15000pcs
• Pelanggan Koperasi yang berbeza
•Penyesuaian bergantung pada keperluan anda
Sijil
Produk Berkaitan
Gambar Kilang
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














