Parameter Produk
| Nama Produk | Tali Pemanasan Brew Rumah Fermentasi |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Kuasa | 20-25W |
| Voltan | 110-230V |
| Bahan | getah silikon |
| Lebar tali pinggang | 14mm dan 20mm |
| Panjang tali pinggang | 900mm |
| Voltan tahan | 2,000V/min |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Gunakan | pemanas minuman rumah |
| Panjang dawai plumbum | 1900mm |
| Pakej | satu pemanas dengan satu beg |
| Kelulusan | CE |
| Palam | Amerika Syarikat, Euro, UK, Australia, dan sebagainya. |
| Yangtali pinggang pemanasan buatan sendiriLebarnya 14mm dan 20mm, panjang tali pinggang ialah 900mm, panjang talian kuasa ialah 1900mm. Palam boleh dipilih dari Amerika Syarikat, UK, Euro, Australia, dan sebagainya. Yangtali pinggang pemanas bir rumahboleh ditambah termostat dimmer atau temperator, seseorang juga menambah jalur suhu semasa menggunakannya. | |
Konfigurasi Produk
Yangtali pinggang pemanasan minuman penapaiandiperbuat daripada getah silikon berkualiti tinggi, bahan yang dikenali kerana ketahanan dan fleksibilitinya; Gabungkan ini dengan pelekat suhu tepat kami untuk memantau dan mengawal suhu pembuatan bir anda dengan berkesan; Selepas menggunakan termostat untuk melaraskan suhu, tali pinggang pemanasan terus memanas;
Pemanas minuman rumahlebar 14mm dan 20mm, sesuai untuk pelbagai bekas pembuatan bir; Begitu juga, tali sawat pemanasan sepanjang 900mm dan kordnya sepanjang 1900mm dan sesuai untuk penapai plastik 7 hingga 8 gelen atau penapai plastik 6 gelen.
Pakej pemanas bir buatan sendiri boleh dibungkus dalam beg lutsinar, beg kad bercetak atau kotak. Terdapat MOQ beg kad bercetak (500pcs) dan kotak (500pcs), pakej standard ialah satu pemanas dengan satu beg poli lutsinar.
Ciri-ciri Produk
Pemanas pembuatan bir di rumah akan memastikan suhu pembuatan bir yang malar, yang penting untuk kejayaan pembuatan bir, wain, sider atau kombucha. Ia mudah digunakan, hanya pasangkannya dan tetapkan penapai pada panel.
Salah satu faktor yang paling sukar difahami dalam proses pembuatan bir ialah keupayaan untuk mengekalkan suhu ideal yang malar untuk penapaian. Tali sawat pemanasan pembuatan bir di rumah akan memastikan suhu pembuatan bir yang malar, yang penting untuk kejayaan pembuatan bir, wain, sider atau kombucha. Ia mudah digunakan, hanya pasangkannya dan tetapkan fermenter pada panel. Gunakan panel dengan termometer palam dan pengawal suhu digital untuk mencapai kawalan suhu akhir.
Proses Pengeluaran
Perkhidmatan
Membangunkan
menerima spesifikasi, lukisan dan gambar produk
Petikan
pengurus memberi maklum balas pertanyaan dalam 1-2 jam dan menghantar sebut harga
Sampel
Sampel percuma akan dihantar untuk menyemak kualiti produk sebelum pengeluaran bluk
Pengeluaran
sahkan spesifikasi produk sekali lagi, kemudian aturkan pengeluaran
Pesanan
Buat pesanan sebaik sahaja anda mengesahkan sampel
Pengujian
Pasukan QC kami akan memeriksa kualiti produk sebelum penghantaran
Pembungkusan
pembungkusan produk mengikut keperluan
Memuatkan
Memuatkan produk siap ke bekas pelanggan
Menerima
Menerima pesanan anda
Mengapa Pilih Kami
•25 tahun pengalaman mengeksport & 20 tahun pengalaman pembuatan
•Kilang meliputi kawasan seluas kira-kira 8000m²
•Pada tahun 2021, semua jenis peralatan pengeluaran canggih telah digantikan, termasuk mesin pengisian serbuk, mesin pengecutan paip, peralatan lenturan paip, dan sebagainya.
•Purata output harian adalah kira-kira 15000pcs
• Pelanggan Koperasi yang berbeza
•Penyesuaian bergantung pada keperluan anda
Sijil
Produk Berkaitan
Gambar Kilang
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














