| Nama Produk | Bahagian Penyejat & Peti Sejuk Elemen Pemanasan Cair Beku Elektrik |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Diameter tiub | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, dan sebagainya. |
| Bentuk | lurus, bentuk U, bentuk U, atau tersuai. |
| Saiz | Disesuaikan |
| Voltan tahan dalam air | 2,000V/min (suhu air biasa) |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Gunakan | Elemen Pemanasan Nyahbeku |
| Jalan pengedap | kepala getah atau tiub boleh susut |
| Panjang dawai plumbum | 700mm, atau tersuai |
| Kelulusan | CE/CQC |
| Elemen Pemanasan Nyahbeku Elektrik diperbuat daripada tiub keluli tahan karat 304, terutamanya digunakan untuk peti sejuk beku, peti sejuk, peti sejuk, penyejuk unit, penyejat, dan sebagainya. Semua elemen pemanasan nyahbeku tiub kami boleh disesuaikan mengikut keperluan pelanggan. Bentuknya mempunyai tiub lurus tunggal, bentuk U, bentuk W, tiub doule dan sebagainya. Pemanas JINGWEI ialah pengeluar elemen pemanasan profesional, kami boleh disesuaikan dengan pemanas sebagai pelanggan, saiz, bentuk, voltan dan kuasa boleh disesuaikan. Produk utama kami ialah tiub pemanasan cair, pemanas ketuhar, tiub pemanasan bersirip, tiub pemanasan lain, pemanas kerajang aluminium, pad pemanasan getah silikon, pemanas kotak engkol, dawai pemanasan silikon, tali pinggang pemanasan silikon, plat pemanasan aluminium dan sebagainya. | |
Tiub pemanasan nyahbeku elektrik diisi dengan dawai pemanasan elektrik dalam tiub keluli tahan karat 304, dan bahagian lompang diisi dengan serbuk magnesium oksida dengan kekonduksian terma dan penebat yang baik, dan kemudian diproses menjadi pelbagai bentuk yang diperlukan oleh pengguna. Ia mempunyai kelebihan struktur mudah, kecekapan terma yang tinggi dan kekuatan mekanikal yang baik. Tiub pemanasan elektrik boleh digunakan untuk memanaskan pelbagai cecair dan asid, alkali dan garam, tetapi juga menyesuaikan diri dengan titik larutan rendah pemanasan dan peleburan logam.
Elemen pemanasan nyahbeku elektrik dicirikan oleh tiada cas pada permukaannya. Disebabkan oleh ciri-ciri strukturnya, tiub pemanasan nyahbeku keluli tahan karat mempunyai banyak kelebihan berbanding bentuk elemen pemanasan elektrik yang lain. Contohnya, ia bukan sahaja mudah dari segi struktur, penjimatan bahan, kos rendah, jangka hayat yang panjang dan tahan lama, kekuatan mekanikal yang tinggi, kecekapan haba yang tinggi, sambil menjimatkan tenaga, selamat digunakan, boleh dibengkokkan kepada pelbagai bentuk, ringan, mudah dibongkar dan dipasang, dan digunakan secara meluas.
Elemen pemanasan nyahbeku boleh dibenamkan dengan mudah dalam penyejuk udara dan sirip kondenser untuk tujuan nyahbeku. Digunakan secara meluas untuk peti sejuk, peti sejuk beku, penyejuk unit dan sebagainya.
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













