Parameter Produk
| Nama Produk | Tiub Pemanas Nyahbeku Penyejat |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tiub | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, dan sebagainya. |
| Bentuk | lurus, bentuk U, bentuk W, dan sebagainya. |
| Voltan tahan dalam air | 2,000V/min (suhu air biasa) |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Gunakan | Elemen Pemanasan Nyahbeku |
| Panjang tiub | 300-7500mm |
| Panjang dawai plumbum | 700-1000mm (tersuai) |
| Kelulusan | CE/CQC |
| Jenis terminal | Disesuaikan |
| Tiub Pemanas Nyahbeku Penyejat digunakan untuk nyahbeku penyejuk udara, bentuk gambartiub pemanasan cairadalah jenis AA (tiub lurus berganda), panjang tiub tersuai mengikut saiz penyejuk udara anda, semua pemanas nyahbeku kami boleh disesuaikan mengikut keperluan. Diameter tiub Pemanas Nyahbeku Penyejat boleh dibuat 6.5mm atau 8.0mm, tiub dengan bahagian dawai plumbum akan dimeteraikan dengan kepala getah. Dan bentuknya juga boleh dibuat bentuk U dan bentuk L. Kuasa tiub pemanasan nyahbeku akan dihasilkan 300-400W setiap meter. | |
Konfigurasi Produk
Untuk mengelakkan ais dan fros daripada terkumpul pada gegelung penyejat, pemanas nyahbeku merupakan bahagian penting dalam peti sejuk beku dan peti sejuk. Untuk mencairkan ais yang telah terkumpul, ia berfungsi dengan menghasilkan haba terkawal yang diarahkan ke arah gegelung. Sebagai sebahagian daripada kitaran nyahbeku, proses pencairan ini memastikan perkakas berfungsi dengan berkesan.
Biasanya diperbuat daripada dawai rintangan tinggi, pemanas ini diletakkan secara strategik di dalam ruang penyejuk beku atau peti sejuk. Pemanas nyahbeku diaktifkan secara berkala, sama ada oleh pemasa atau termostat, untuk mengekalkan persekitaran bebas fros, membolehkan perkakas berfungsi secara optimum dan memastikan makanan kekal terpelihara pada suhu yang dikehendaki.
Pemanas Nyahbeku untuk Model Penyejuk Udara
Aplikasi Produk
Keupayaan pemanas nyahbeku penyejat yang cekap menjadikannya digunakan secara meluas dalam peti sejuk, peti sejuk, penghawa dingin dan peralatan rumah yang lain. Pada masa yang sama, tiub pemanasan nyahbeku juga digunakan dalam bidang sensor aras cecair, pemanas, pemasa dan instrumen lain, dan prestasinya yang stabil dan boleh dipercayai telah diiktiraf secara meluas dalam industri.
Dalam bidang peralatan rumah, tiub pemanas nyahbeku untuk peti sejuk telah mencapai keperluan kecekapan tinggi, kecerdasan dan penjimatan tenaga selepas bertahun-tahun pembangunan. Pada masa yang sama kecekapan nyahbeku, ia juga mempunyai fungsi perlindungan diri dan fungsi pengawalaturan pintar, yang boleh merealisasikan kawalan dan pelarasan automatik mengikut suhu, kelembapan dan data lain, serta meningkatkan kecekapan tenaga.
Proses Pengeluaran
Perkhidmatan
Membangunkan
menerima spesifikasi, lukisan dan gambar produk
Petikan
pengurus memberi maklum balas pertanyaan dalam 1-2 jam dan menghantar sebut harga
Sampel
Sampel percuma akan dihantar untuk menyemak kualiti produk sebelum pengeluaran bluk
Pengeluaran
sahkan spesifikasi produk sekali lagi, kemudian aturkan pengeluaran
Pesanan
Buat pesanan sebaik sahaja anda mengesahkan sampel
Pengujian
Pasukan QC kami akan memeriksa kualiti produk sebelum penghantaran
Pembungkusan
pembungkusan produk mengikut keperluan
Memuatkan
Memuatkan produk siap ke bekas pelanggan
Menerima
Menerima pesanan anda
Mengapa Pilih Kami
•25 tahun pengalaman mengeksport & 20 tahun pengalaman pembuatan
•Kilang meliputi kawasan seluas kira-kira 8000m²
•Pada tahun 2021, semua jenis peralatan pengeluaran canggih telah digantikan, termasuk mesin pengisian serbuk, mesin pengecutan paip, peralatan lenturan paip, dan sebagainya.
•Purata output harian adalah kira-kira 15000pcs
• Pelanggan Koperasi yang berbeza
•Penyesuaian bergantung pada keperluan anda
Sijil
Produk Berkaitan
Gambar Kilang
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














