| Nama Produk | Pemanas Rendaman Air Tiub Elektrik |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tiub | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, dan sebagainya. |
| Bentuk | lurus, bentuk U, bentuk W, dan sebagainya. |
| Voltan tahan | 2,000V/min |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Gunakan | Elemen Pemanasan Rendaman |
| Panjang tiub | 300-7500mm |
| Bentuk | disesuaikan |
| Kelulusan | CE/CQC |
| Jenis terminal | Disesuaikan |
| YangPemanas Rendaman Air TiubBahan kami mempunyai keluli tahan karat 201 dan keluli tahan karat 304, saiz bebibir mempunyai DN40 dan DN50, kuasa dan panjang tiub boleh disesuaikan sebagai keperluan. | |
Yangtiub pemanasan rendamandiisi dengan wayar pemanasan elektrik dalam tiub keluli tahan karat, dan bahagian lompang diisi dengan serbuk magnesium oksida dengan kekonduksian terma dan penebat yang baik, dan kemudian tiub diperbuat daripada pelbagai bentuk yang diperlukan oleh pengguna. Ia mempunyai struktur yang mudah, kecekapan terma yang tinggi, kekuatan mekanikal yang baik, dan kebolehsuaian yang baik terhadap persekitaran yang keras.tiub pemanasan elektrikboleh digunakan untuk memanaskan pelbagai cecair, sesuai untuk memanaskan udara, minyak, air dan sebagainya. Ia mempunyai ciri-ciri kecekapan haba yang tinggi, hayat perkhidmatan yang panjang, kekuatan mekanikal yang tinggi, pemasangan mudah, keselamatan dan kebolehpercayaan.
Yangelemen pemanasan tiubboleh dibahagikan kepada: tiub pemanasan hujung tunggal lurus, tiub pemanasan hujung dua lurus, tiub pemanasan berbentuk U, tiub pemanasan berbentuk W, tiub pemanasan berbentuk khas, tiub pemanasan lingkaran dan sebagainya. Boleh disesuaikan!
Tiub pemanasan rendaman elektrikmerupakan komponen elektrik khas yang menukarkan tenaga elektrik kepada tenaga haba. Disebabkan harganya yang murah, mudah digunakan, mudah dipasang dan tiada pencemaran, ia digunakan secara meluas dalam pelbagai majlis pemanasan.
1. Paip haba elektrik bersaiz kecil dan besar kuasanya: pemanas terutamanya menggunakan elemen pemanasan elektrik tiub kluster.
2. Tindak balas haba yang pantas, ketepatan kawalan suhu tinggi, kecekapan haba komprehensif yang tinggi.
3. Suhu pemanasan yang tinggi: suhu tugas maksimum reka bentuk pemanas boleh mencapai 850℃, suhu keluar sederhana adalah purata, dan ketepatan kawalan suhu adalah tinggi.
4. Had penggunaan yang luas, pematuhan yang kukuh: pemanas boleh digunakan untuk tempat kalis letupan atau tempat popular, gred kalis letupan sehingga dIB dan C, tekanan sehingga 20MPa,
5. Jangka hayat yang panjang dan kebolehpercayaan yang tinggi: Pemanas diperbuat daripada data pemanasan elektrik yang luar biasa, beban kuasa rupa reka bentuk adalah rendah, dan penggunaan pelbagai penyelenggaraan, supaya keselamatan dan hayat Pemanas elektrik ditambah dengan banyak.
6. Boleh menjadi kawalan aktif sepenuhnya: mengikut keperluan reka bentuk litar pemanas, boleh memudahkan penyempurnaan suhu keluar, meteor, tekanan dan parameter lain kawalan aktif, dan boleh dirangkaikan dengan komputer. Hasil penjimatan tenaga adalah jelas, dan hampir 100% haba yang dihasilkan oleh tenaga elektrik dipindahkan ke medium pemanasan.
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













