| Nama Produk | Elemen Pemanasan Ketuhar Elektrik |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tiub | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, dan sebagainya. |
| Bentuk | disesuaikan |
| Voltan tahan | 2,000V/min |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Gunakan | Elemen Pemanasan Ketuhar |
| Panjang tiub | 300-7500mm |
| Bentuk | disesuaikan |
| Kelulusan | CE/CQC |
| Jenis terminal | Disesuaikan |
| Yangelemen pemanasan ketuhar elektrikboleh memilih diameter tiub 6.5mm atau 8.0mm, saiz dan bentuk boleh disesuaikan mengikut keperluan. Diameter tiub ialah keluli tahan karat 304, bahan tiub lain boleh disesuaikan. | |
Keluli tahan karatelemen pemanasan ketuharialah elemen pemanasan elektrik silinder dengan dua kepala. Dilindungi dengan sarung keluli tahan karat. Kebanyakan pemanas kepala berganda digunakan untuk memanaskan pepejal seperti mesin suntikan, plat pemanasan atau pelbagai alat, pemanas kepala berganda juga boleh digunakan untuk memanaskan air atau gas dalam keadaan tertentu. Pilihan teknologi bergantung pada spesifikasi teknikal yang diperlukan dan aplikasinya. Apabila anda tidak tahu dengan tepat produk yang anda cari, kami akan mengesyorkan penyelesaian terbaik untuk keperluan anda.
1. Jangka hayat yang panjang
2. Panaskan dengan cepat
3. Keselamatan dan perlindungan alam sekitar
4. Mudah dipasang.
5. Kos rendah, hayat perkhidmatan yang panjang, kecekapan tinggi.
6. Boleh disesuaikan termasuk bentuk, permukaan, spesifikasi, dll.
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














