| Produk: | Pad Pemanas Elektrik Pad Pemanas Silikon untuk bateri |
| Bahan Kulit Produk: | Plat Silikon |
| Kehidupan Bekerja: | Padankan dengan pengawal kelembapan suhu boleh menggunakan ≥ 50000 H |
| Voltan: | AC/DC: 220VAC/DC: 110V / 380V (boleh pesanan khas) |
| Saiz Produk: | 150mm×90mm×2.8mm185mm×120mm×2.8mm |
| Jenis Produk: | Segi empat tepat (Panjang*Lebar), Bulat (Diameter), atau sediakan lukisan |
| Bentuk | Bulat, Segiempat tepat, Segi empat sama, sebarang bentuk mengikut keperluan anda |
| Talian Wayar: | 3 meter (3000 mm) |
| Permohonan: | Di mana-mana sahaja perlu hangat, baik di dalam mahupun di luar rumah. |
| Di dalam Kabinet Elektrik / Bilik Elektrik | |
| Di dalam kabinet mesin peralatan untuk mengelakkan air permukaan dawai daripada membeku | |
| Kabinet mesin voltan rendah / Kabinet mesin voltan tinggi | |
| Ruang bawah tanah / bilik stor | |
| Kegunaan rumah / Kegunaan industri / Kegunaan komersial |
1. Pemanasan yang cepat dan berpanjangan.
2. Fleksibiliti dan individualisasi.
3. Ia tidak toksik dan kalis air (boleh disesuaikan dengan gred kalis air: IP68).
4. Saiz Individu.
Bentuk Voltan.Watt.
5. Kami menawarkan perkhidmatan reka bentuk percuma.
6. Kami menawarkan pelbagai jenis pemanas pad silikon tambahan dalam pelbagai saiz dan watt.
Memesan pemanas getah silikon semudah meminta saiz, watt dan voltan yang anda perlukan.
1. Saiz
Saiz pemanas getah silikon diperlukan semasa mencari sebut harga pemanas, seperti panjang, ketebalan, lebar, dsb.
2. Voltan
Aplikasi anda akan menentukan voltan yang sesuai. voltan rendah: seperti pemanas getah silikon yang berjalan pada 12 atau 24 volt.
3. Watttag
Dengan pemanas getah silikon, watt yang betul adalah penting. Watt mesti dilaraskan mengikut rintangan sasaran, julat suhu dan bahan pemanas.
4. Jenis dawai
Anda boleh menggunakan ilustrasi jenis dawai getah silikon untuk menentukan jenis dawai berdasarkan aplikasi anda.








