Parameter Produk
| Nama Produk | Tali Pemanasan Paip Saliran |
| Bahan | Getah silikon |
| Saiz | 5*7mm |
| Panjang pemanasan | 0.5M-20M |
| Panjang dawai plumbum | 1000mm, atau tersuai |
| Warna | putih, kelabu, merah, biru, dan sebagainya. |
| MOQ | 100 keping |
| Voltan tahan dalam air | 2,000V/min (suhu air biasa) |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Gunakan | Pemanas paip longkang |
| Pensijilan | CE |
| Pakej | satu pemanas dengan satu beg |
| Kuasatali pinggang pemanasan saluran paip longkangialah 40W/M, kita juga boleh membuat kuasa lain, seperti 20W/M, 50W/M, dan sebagainya. Dan panjangnyapemanas paip longkangmempunyai 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, dan sebagainya. Yang terpanjang boleh dibuat 20M. Pakej itupemanas saluran longkangadalah satu pemanas dengan satu beg pemindahan, kuantiti beg tersuai pada senarai lebih daripada 500pcs untuk setiap panjang. | |
Konfigurasi Produk
Tali pinggang pemanasan saluran paip longkang mempunyai prestasi kalis air yang baik, boleh digunakan untuk peralatan perindustrian atau saluran paip makmal, pemanasan tangki dan tangki, pemanasan dan penebat, boleh dililit terus pada permukaan bahagian yang dipanaskan, pemasangan mudah, selamat dan boleh dipercayai. Sesuai untuk kawasan sejuk, fungsi utama saluran paip dan getah silikon khas solar adalah penebat paip air panas, pencairan, salji dan ais. Ia mempunyai ciri-ciri rintangan suhu tinggi, rintangan sejuk yang tinggi dan rintangan penuaan.
Ciri-ciri Produk
Tali pinggang pemanasan saluran paip ialah tali pinggang pemanasan panjang tetap yang sangat lembut dengan ketumpatan kuasa reka bentuk yang tinggi, jadi selain digunakan untuk pengesanan haba dan penebat tali pinggang kuasa malar umum, ia juga boleh digunakan di tempat yang memerlukan pemanasan dalam beberapa kes.
Langkah berjaga-jaga penggunaan tali pinggang pemanasan saluran paip longkang
(1) Semasa memasang, bahagian satah getah silikon pada tali pinggang pemanasan elektrik saluran paip hendaklah dekat dengan permukaan saluran paip sederhana dan tangki, dan dipasang dengan pita aluminium.
(2) Untuk mengurangkan kehilangan haba, lapisan penebat perlu diuji di luar tali pinggang pemanasan elektrik saluran paip.
(3) Tali sawat pemanasan saluran paip longkang dilarang sama sekali daripada pemasangan bertindih dan berliku untuk mengelakkan kerosakan akibat terlalu panas.
Gambar Kilang
Proses Pengeluaran
Perkhidmatan
Membangunkan
menerima spesifikasi, lukisan dan gambar produk
Petikan
pengurus memberi maklum balas pertanyaan dalam 1-2 jam dan menghantar sebut harga
Sampel
Sampel percuma akan dihantar untuk menyemak kualiti produk sebelum pengeluaran bluk
Pengeluaran
sahkan spesifikasi produk sekali lagi, kemudian aturkan pengeluaran
Pesanan
Buat pesanan sebaik sahaja anda mengesahkan sampel
Pengujian
Pasukan QC kami akan memeriksa kualiti produk sebelum penghantaran
Pembungkusan
pembungkusan produk mengikut keperluan
Memuatkan
Memuatkan produk siap ke bekas pelanggan
Menerima
Menerima pesanan anda
Mengapa Pilih Kami
•25 tahun pengalaman mengeksport & 20 tahun pengalaman pembuatan
•Kilang meliputi kawasan seluas kira-kira 8000m²
•Pada tahun 2021, semua jenis peralatan pengeluaran canggih telah digantikan, termasuk mesin pengisian serbuk, mesin pengecutan paip, peralatan lenturan paip, dan sebagainya.
•Purata output harian adalah kira-kira 15000pcs
• Pelanggan Koperasi yang berbeza
•Penyesuaian bergantung pada keperluan anda
Sijil
Produk Berkaitan
Gambar Kilang
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














