| Nama Produk | Kabel Pemanas Paip Saliran |
| Bahan | Getah silikon |
| Saiz | 5*7mm |
| Panjang pemanasan | 0.5M-20M |
| Panjang dawai plumbum | 1000mm, atau tersuai |
| Warna | putih, kelabu, merah, biru, dan sebagainya. |
| MOQ | 100 keping |
| Voltan tahan dalam air | 2,000V/min (suhu air biasa) |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Gunakan | Pemanas paip longkang |
| Pensijilan | CE |
| Pakej | satu pemanas dengan satu beg |
| Nota untuk kegunaan 1. Pemanas paip longkangboleh dipanaskan terus di dalam air atau di udara. Tetapi apabila anda mula memanaskan, ia akan menjadi sedikit seperti getah, sedikit pada mulanya, dan kemudian ia hilang. 2, yangKabel pemanas paip longkangsuhunya sendiri malar, tidak memerlukan termostat, boleh dipanaskan secara langsung, air, udara tidak akan menjejaskan hayat produk. Had atas suhuPemanas saluran longkangadalah kira-kira 80℃, yang tidak akan menyebabkan kerosakan pada saluran paip. Jika suhu 80℃ terlalu tinggi, suis suhu boleh digunakan bersama. | |
Kabel pemanas paip longkangmerupakan skim penebat paip dan anti-pembekuan yang berkesan, yang telah digunakan secara meluas. Kecerunan suhu bagiPemanas longkangkecil, masa kestabilan terma adalah panjang, dan ia sesuai untuk kegunaan jangka panjang, dan haba yang diperlukan (kuasa elektrik) jauh lebih rendah daripada pemanasan elektrik.
Pemanas saluran longkangmempunyai kelebihan kecekapan haba yang tinggi, penjimatan tenaga, reka bentuk yang ringkas, pembinaan dan pemasangan yang mudah, tiada pencemaran, jangka hayat yang panjang dan sebagainya. Prinsip kerjanya adalah untuk mengagihkan sejumlah haba melalui media pengesanan haba, dan menambah kehilangan saluran paip pengesanan haba melalui pertukaran haba langsung atau tidak langsung untuk memenuhi keperluan kerja biasa pemanasan, penebat atau anti-pembekuan.
Bilah angin kipas akan membeku selepas penyejuk beroperasi untuk seketika, dan ia mesti dinyahbekukan supaya air cair dapat dilepaskan dari gudang melalui paip longkang. Air kerap membeku di dalam paip longkang semasa proses saliran kerana sebahagian daripadanya terletak di dalam storan sejuk. Memasang wayar pemanasan dalam paip saliran dan memanaskannya untuk memudahkan pelepasan air yang lancar semasa fros hilang adalah dua cara untuk mencegah masalah ini.
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













