| Nama Produk | Pemanas Nyahbeku Paip Saliran |
| Bahan | Getah silikon |
| Saiz | 5*7mm |
| Panjang pemanasan | 0.5M-20M |
| Panjang dawai plumbum | 1000mm, atau tersuai |
| Warna | putih, kelabu, merah, biru, dan sebagainya. |
| MOQ | 100 keping |
| Voltan tahan dalam air | 2,000V/min (suhu air biasa) |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Gunakan | Pemanas paip longkang |
| Pensijilan | CE |
| Pakej | satu pemanas dengan satu beg |
| Yangpemanas nyahbeku paip longkangpanjangnya kita ada 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, dan sebagainya. Kuasa boleh dibuat 40W/M atau 50 W/M; Panjang dawai plumbum ialah 1000mm, juga boleh disesuaikan mengikut keperluan. | |
Pemanas paip longkang cairdireka bentuk untuk diletakkan di dalam paip bagi mengalirkan air daripada peralatan penyejukan pencairan yang dipasang di bilik sejuk. Ia hanya beroperasi semasa kitaran pencairan.
Manfaat daripadapemanas saluran longkangmerangkumi kecekapan haba yang hebat, penggunaan tenaga yang rendah, kemudahan pembinaan dan pemasangan, kesederhanaan reka bentuk, kekurangan pencemaran, jangka hayat yang lebih panjang dan banyak lagi. Untuk memenuhi keperluan operasi biasa pemanasan, penebat atau anti-pembekuan, ia berfungsi dengan mengagihkan jumlah haba tertentu melalui media pengesanan haba dan menambah kehilangan saluran paip pengesanan haba melalui pertukaran haba langsung atau tidak langsung.
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













