Parameter Produk
| Nama Produk | Elemen Pemanas Ketuhar Diameter 6.5MM |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tiub | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, dan sebagainya. |
| Bentuk | lurus, bentuk U, bentuk W, dan sebagainya. |
| Voltan tahan | 2,000V/min |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Gunakan | Elemen Pemanasan Ketuhar |
| Panjang tiub | 300-7500mm |
| Bentuk | disesuaikan |
| Kelulusan | CE/CQC |
| Jenis terminal | Disesuaikan |
| YangElemen Pemanas Ketuhar Diameter 6.5MMdigunakan untuk ketuhar gelombang mikro, dapur, pemanggang elektrik. Bentuk pemanas ketuhar boleh disesuaikan mengikut lukisan atau sampel pelanggan. Diameter tiub boleh dipilih 6.5mm, 8.0mm atau 10.7mm. JINGWEI HEATER ialah kilang tiub pemanasan profesional, voltan dan kuasaelemen pemanasan ketuharboleh disesuaikan mengikut keperluan. Dan tiub elemen pemanasan ketuhar boleh disepuh, warna tiub akan menjadi hijau gelap selepas penyepuhlindapan. Kami mempunyai pelbagai jenis model terminal, jika anda perlu menambah terminal, anda perlu menghantar nombor model kepada kami terlebih dahulu. | |
Konfigurasi Produk
Elemen pemanasan ketuhar dapur biasanya mempunyai empat jenis: tiub pemanasan keluli tahan karat, tiub kuarza, tiub halogen dan tiub pemanasan cahaya inframerah. Kini kami menghasilkan tiub pemanasan ketuhar keluli tahan karat, Ia menggunakan wayar nikel-kromium berkualiti tinggi untuk mengagihkan haba secara sekata ke ketuhar. Penebat dalaman menggunakan magnesium oksida kelas A ketulenan tinggi untuk memastikan pemindahan haba dan rintangan penebat yang terbaik. Elemen pemanasan ketuhar akan dipanaskan di udara dan kemudian mereka bentuk elemen pemanasan ketuhar dapur mengikut piawaian tertinggi.
Ciri-ciri Produk
1. MOQ Rendah: Ia boleh memenuhi perniagaan promosi anda dengan baik.
2. OEM Diterima: Kami boleh menghasilkan sebarang reka bentuk anda selagi anda memberikan lukisan kepada kami.
3. Perkhidmatan yang Baik: Kami melayan pelanggan sebagai rakan.
4. Kualiti Baik: Kami mempunyai sistem kawalan kualiti yang ketat. Reputasi yang baik di pasaran asing.
5. Penghantaran Cepat & Murah: Kami mempunyai diskaun besar daripada penghantar (Kontrak Panjang).
Elemen pemanasan ketuhar dapur mempunyai 6 tiub dan 4 tiub, tetapi 4 tiub tidak mempunyai tiub atas dan bawah, dan 6 tiub mempunyai tiub atas dan bawah untuk pemanasan. Berbanding dengan ketuhar 4 tiub, taburan suhu ketuhar 6 tiub lebih seragam, dan ralat suhu keseluruhan tidak besar. Makanan yang keluar agak tinggi, kapasiti ketuhar agak besar, tetapi harganya agak tinggi. Ketuhar 4 tiub mempunyai kapasiti yang lebih kecil, dan suhu di dalam kotak akan lebih tinggi, dan ralat suhu akan lebih besar, yang tidak kondusif untuk pewarnaan permukaan makanan. Tetapi harganya lebih berpatutan.
Proses Pengeluaran
Perkhidmatan
Membangunkan
menerima spesifikasi, lukisan dan gambar produk
Petikan
pengurus memberi maklum balas pertanyaan dalam 1-2 jam dan menghantar sebut harga
Sampel
Sampel percuma akan dihantar untuk menyemak kualiti produk sebelum pengeluaran bluk
Pengeluaran
sahkan spesifikasi produk sekali lagi, kemudian aturkan pengeluaran
Pesanan
Buat pesanan sebaik sahaja anda mengesahkan sampel
Pengujian
Pasukan QC kami akan memeriksa kualiti produk sebelum penghantaran
Pembungkusan
pembungkusan produk mengikut keperluan
Memuatkan
Memuatkan produk siap ke bekas pelanggan
Menerima
Menerima pesanan anda
Mengapa Pilih Kami
•25 tahun pengalaman mengeksport & 20 tahun pengalaman pembuatan
•Kilang meliputi kawasan seluas kira-kira 8000m²
•Pada tahun 2021, semua jenis peralatan pengeluaran canggih telah digantikan, termasuk mesin pengisian serbuk, mesin pengecutan paip, peralatan lenturan paip, dan sebagainya.
•Purata output harian adalah kira-kira 15000pcs
• Pelanggan Koperasi yang berbeza
•Penyesuaian bergantung pada keperluan anda
Sijil
Produk Berkaitan
Gambar Kilang
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














