| Nama Produk | Elemen Pembakar DG47-00038B untuk Pemanas Tiub Ketuhar Samsung |
| Nombor bahagian | DG47-00038B |
| Diameter tiub | 6.5mm |
| Voltan | 115V |
| Bentuk | Bentuk M |
| Model terminal | 6.3mm |
| Saiz | disesuaikan seperti sampel asal |
| MOQ | 100 keping |
| Harga unit EXW | USD4.5 sehelai untuk 100 keping, kuantiti yang banyak harganya akan lebih murah |
| Pakej | satu pemanas dengan satu beg 35 keping satu karton (saiz karton: 63 * 54 * 31cm) |
| Bahan | keluli tahan karat 304 |
| Warna tiub | hijau gelap |
| 1. Pemanas tiub ketuhar digunakan untuk pembakar Samsung, dan nombor bahagian elemen pembakar ialah DG47-00038B, diameter tiub ialah 6.5mm dan bentuk pemanas ialah M. 2. Saiz tiub pemanasan ketuhar disesuaikan seperti sampel asal, dan tiub tersebut disepuh, jadi warna tiub akan berwarna hijau tua. 3. Tiub pemanasan elektrik kami semua menggunakan keluli tahan karat 304, kami juga mempunyai keluli tahan karat 321 dan kualiti terbaik yang lain. Saiz elemen pemanasan boleh disesuaikan mengikut keperluan pelanggan. | |
Elemen pemanasan elektrik keluli tahan karat 304 ini boleh memanaskan udara, acuan logam dan pelbagai jenis cecair. Tiub pemanasan ketuhar elektrik mempunyai cangkerang keluli tahan karat 304, dua pengedap silikon atau seramik di hujungnya, dan taburan paksi pusat dawai aloi elektroterma lingkaran (nikel kromium, aloi besi kromium). Lompang diisi dengan penebat dan kekonduksian terma magnesium oksida yang baik. Tiub keluli tahan karat yang lancar dan tahan suhu tinggi mempunyai taburan dawai anod suhu tinggi yang sekata, dan ruang kosong dipenuhi dengan serbuk magnesium oksida kristal, yang mempunyai kualiti penebat dan kekonduksian terma yang baik. Pembinaan ini dipanaskan secara seragam, mempunyai kecekapan terma yang tinggi dan canggih. Serbuk MgO kristal membolehkan haba yang dihasilkan oleh dawai anod suhu tinggi meresap ke permukaan tiub logam, kemudian dipindahkan ke udara atau bahagian yang dipanaskan untuk memenuhi tujuan pemanasan.
1. Digunakan untuk mengeringkan kayu, kertas, percetakan dan pencelupan, mengecat, dsb., dengan tiub pemanasan sirip.
2. Relau elektrik suhu rendah seperti relau elektrik perindustrian dengan peredaran udara, ketuhar elektrik, dsb.
3. Dalam industri makanan, pembuatan pelbagai roti, biskut dan pastri.
4. Pelbagai peralatan pemanasan elektrik rumah dalam kehidupan seharian, seperti dapur elektrik, ketuhar elektrik, periuk nasi, kuali elektrik, kuali penggorengan elektrik, pemanas air, seterika elektrik dan produk lain.
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.














