Parameter Produk
| Nama Produk | Unit Penyejuk Bahagian Pencairan Pemanas Tiub |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tiub | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, dan sebagainya. |
| Bentuk | lurus, bentuk U, bentuk W, dan sebagainya. |
| Voltan tahan dalam air | 2,000V/min (suhu air biasa) |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Gunakan | Elemen Pemanasan Nyahbeku |
| Panjang tiub | 300-7500mm |
| Panjang dawai plumbum | 700-1000mm (tersuai) |
| Kelulusan | CE/CQC |
| Jenis terminal | Disesuaikan |
| Yangpemanas tiub unit penyejukdigunakan untuk penyejuk udara dan penyejuk beku/peti sejuk beku, panjang tiub tersuai mengikut saiz penyejuk udara anda, semua pemanas nyahbeku kami boleh disesuaikan mengikut keperluan. Yangtiub pemanas nyahbeku bilik sejukDiameter boleh dibuat 6.5mm, 8.0mm dan 10.7mm, bentuk dan saiz boleh disesuaikan mengikut keperluan pelanggan.pemanas nyahbekutiub boleh ditambah terminal, seperti terminal 6.3mm atau terminal betina/jantan. | |
Konfigurasi Produk
Komponen utama bagipemanas tiub penyahbekuanadalah serbuk magnesium oksida yang diubah suai, paip keluli tahan karat, dan dawai aloi elektromagnet. Serbuk magnesium oksida mengisi ruang yang ditinggalkan oleh dawai pemanasan elektrik, yang diagihkan secara paksi di sepanjang bahagian tengah paip keluli tahan karat dan mempunyai kekonduksian dan penebat haba yang baik. Selalunya, pengedap silikon atau seramik digunakan pada kedua-dua hujung muncung. Bergantung pada keperluan penggunaan,pemanas nyahbeku peti sejuktiub boleh dibengkokkan kepada pelbagai bentuk. Ia ringan dan mudah dipasang dan dibongkar. Dengan tahap automasi yang tinggi,tiub pemanasan bilik sejukmungkin disesuaikan dengan keperluan setiap pelanggan. Tambahan pula, serbuk magnesium oksida suhu tinggi telah ditambah ke dalam tiub pemanasan nyahbeku peti sejuk semasa pemprosesan, menghalang penebat permukaan daripada dicas semasa tiub dipanaskan dengan elektrik.
Pemanas Nyahbeku untuk Model Penyejuk Udara
Aplikasi Produk
Yangpaip pemanasan penyahbekuanmempunyai hayat perkhidmatan yang panjang, mempunyai penebat dan rintangan air yang baik. Bahan paip luar biasanya keluli tahan karat 304, mempunyai rintangan kakisan yang baik, prestasi stabil, prestasi elektrik yang tinggi, kapasiti beban lampau, arus kebocoran kecil, sesuai untuk operasi penyahbekuan penyejuk, peti sejuk, peti sejuk beku dan peralatan penyejukan lain. Reka bentukpaip pemanasan cairmengambil kira sifat pengedap dalam persekitaran kerja yang sejuk dan basah. Pengedap tekan getah atau paip pengecut haba dinding berganda digunakan untuk mengecut, bagi memastikan penggunaan biasa dalam peralatan pembekuan.
Proses Pengeluaran
Perkhidmatan
Membangunkan
menerima spesifikasi, lukisan dan gambar produk
Petikan
pengurus memberi maklum balas pertanyaan dalam 1-2 jam dan menghantar sebut harga
Sampel
Sampel percuma akan dihantar untuk menyemak kualiti produk sebelum pengeluaran bluk
Pengeluaran
sahkan spesifikasi produk sekali lagi, kemudian aturkan pengeluaran
Pesanan
Buat pesanan sebaik sahaja anda mengesahkan sampel
Pengujian
Pasukan QC kami akan memeriksa kualiti produk sebelum penghantaran
Pembungkusan
pembungkusan produk mengikut keperluan
Memuatkan
Memuatkan produk siap ke bekas pelanggan
Menerima
Menerima pesanan anda
Mengapa Pilih Kami
•25 tahun pengalaman mengeksport & 20 tahun pengalaman pembuatan
•Kilang meliputi kawasan seluas kira-kira 8000m²
•Pada tahun 2021, semua jenis peralatan pengeluaran canggih telah digantikan, termasuk mesin pengisian serbuk, mesin pengecutan paip, peralatan lenturan paip, dan sebagainya.
•Purata output harian adalah kira-kira 15000pcs
• Pelanggan Koperasi yang berbeza
•Penyesuaian bergantung pada keperluan anda
Sijil
Produk Berkaitan
Gambar Kilang
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














