| Nama Produk | Pemanas Nyahbeku Tiub Pemanas Kedai Sejuk |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tiub | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, dan sebagainya. |
| Bentuk | lurus, bentuk U, bentuk W, dan sebagainya. |
| Voltan tahan dalam air | 2,000V/min (suhu air biasa) |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Gunakan | Elemen Pemanasan Nyahbeku |
| Panjang tiub | 300-7500mm |
| Panjang dawai plumbum | 700-1000mm (tersuai) |
| Kelulusan | CE/CQC |
| Jenis terminal | Disesuaikan |
| Yangtiub pemanasan nyahbeku kedai sejukBentuk boleh dibuat bentuk U, tiub lurus berganda, panjang dan kuasa disesuaikan mengikut keperluan pelanggan. Diameter tiub boleh dipilih 6.5mm atau 8.0mm. Kuasatiub pemanasan cairbiasanya 300-400W setiap meter, dan bahagian penyambung tiub pemanasan dan saluran keluar ditutup dengan tekanan panas kepala getah, yang mempunyai rintangan air yang lebih baik. | |
Pemanas nyahbeku kedai sejukialah pemanas yang digunakan untuk mencegah fros dan aising, biasanya digunakan dalam penyejukan, pembekuan, penyaman udara, peti sejuk beku dan bidang lain.tiub pemanasan cairterutamanya terdiri daripada paip keluli tahan karat, dawai pemanasan elektrik dan serbuk magnesium oksida yang diubah suai secara kristal, yang boleh meningkatkan suhu permukaan dengan cepat untuk mengelakkan titisan air daripada membeku dan pembentukan fros. Panjang, bentuk dan saizpemanas nyahbekuboleh disesuaikan mengikut keperluan pelanggan.pemanas nyahbeku peti sejukboleh disepuh pada suhu tinggi. Selepas penyepuhlindapan, permukaan tiub pemanasan berwarna hijau gelap.
Spesifikasi bagitiub pemanasan kedai sejukterutamanya ditentukan oleh diameter tiub, panjang, voltan, kuasa dan parameter lain.
1. Diameter tiub: 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, dan sebagainya.
2. Panjang: Mengikut senario aplikasi sebenar untuk menentukan, sambil mempertimbangkan jarak antara bahagian dan keperluan pemasangan.
3. Voltan: secara amnya 110V atau 220V.
4, kuasa: mengikut keperluan untuk memanaskan kawasan dan perubahan suhu untuk menentukan, secara amnya antara 300-400W/m.
Parameter di atas boleh dilaraskan dan dikira mengikut aplikasi khusus untuk memenuhi keperluan bidang yang berbeza.
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













